Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Penspinning
Siemano,

jest tu ktoś kto uprawia penspinning? Ostatnio zacząłem się tym interesować i dzisiaj zrobiłem swój drugi w życiu MOD Smile

Trochę o penspinning'u :

Penspinning - ( kręcenie długopisem ) odmiana żonglerki kontaktowej, w której używanym przedmiotem jest długopis, ołówek lub przedmiot przypominający je kształtem. Jest to umiejętność polegająca na wprawianiu długopisu w ruch i manipulowaniu nim w taki sposób, aby wykonywał w ręku efektowne ewolucje, obroty, przemieszczał się między palcami itp. Osoba uprawiająca pen spinning to pen spinner.

Słowniczek :

Pen - długopis, ołówek, pisak lub przedmiot o zbliżonych kształtach, słowem, to czym się kręci.
Tip - metalowa końcówka długopisu.
Cap - skuwka na końcu długopisu.
Body - korpus długopisu.
Ink tube - wkład z tuszem (rzadko służy do pisania, głównie używany w celu obciążenia długopisu).
Gripy - gumki zakładane na obu końcach długopisu w celu zwiększenia przyczepności długopisu.
Insert - kartka z obrazkiem lub wzorkiem wkładana w środek przezroczystego korpusu w celu uatrakcyjnienia jego wyglądu.
Outsert - analogicznie do insertu kartka naklejana na wierzch korpusu.
COP - (center of pen) środek długopisu.
Mod - przerobiony długopis.
COG - (center of gravity) środek ciężkości długopisu.
Combo - kilka trików połączonych ze sobą.
Reply
Lepiej kupić zwykły cienkopis "Fibra Color" i długopis Spoko Mini i zrobić imitację moda pt. "Żółty" Pariego. Smile
Reply
masz gg?
Reply
zawsze możesz pokusić się o jakieś metalowe clipy na capy
Reply
Thumbs Down 
Kręcisz? Huh
Ensato:
Ja bym tylko obciążył, bo jakbyś chciał przedłużyć to musiałbyś składać od początku.

Osobiście mam body "Comsa", jeden grip z "Grip Roller", a reszta to jakiś dziadowy grip, zatyczki od kolorowych długopisów i pociachane gripy na końcach. Koszt złożenia - 0zł ._. Połowę wysępiłem od kolegi, połowę miałem w domu. Jeśli nie jesteś pewien czy kręcenie ci się spodoba to nie inwestuj w to za dużo.
Reply
Dzięki temu tematowi zacząłem się tym interesować. Dacie jakąś instrukcję do zbudowania taniego i dobrego długopisu? Najlepiej, żeby te długopisy były dostępne w Carrefourze/TESCO.
Reply
Star 
coś tam umiem
finger passa, sonic 1-2-2-3(sloty), rev sonic 32 21 , backfalla, tw sonic, charga dobule, charga 12 23 34(palce) infinity(triple,double,zwykłe) thumbarount harmonic(więc zwykły i rev też) i coś jeszce pewnie bym znalazł co umiem Cool
Reply
Podobno dla zaczynających można zrobić nawet z ołówka

komilll:
Więc według Ciebie 16 cm to wystarczająco ? Mam dwa takie długopisy wiec moze dało by się je jakoś połączyć?

AtStarek pokażesz swojego moda?
Reply
Może mi ktoś powiedzieć o co c'mon ? bo nie ogarniam co to ten penspinning
Reply
Dożyliśmy czasów gdy długopisy się składa i w nie inwestuje Cool

W mam talent bodaj kiedyś był gość który tym się zajmował, nawet daleko doszedł chyba?

up.
Kręcenie długopisem w efektowny sposób
http://www.youtube.com/watch?v=iIOCsMwNbro
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)