Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parkour - uliczny sport.
#21
Dawno dawno coś ćwiczyłem. A miasto , z którego pochodzę jest wręcz idealne! Smile Osobiście bardzo polecam, jest to coś bardzo ciekawego jak i rozwijającego.
Reply
#22
Według mnie parkour nie jest sportem dla mięczaków. Parkour to wiele lat treningu, determinacji odwagi, a przede wszystkim miłości do tego co się robi. Ja uprawiałem kiedyś sport ale miałem kłopoty zdrowotne (niestety ubytek w sercu pochamował mój zapał). Sport ten był dla mnie inspiracją (na pewno na całe życie) i dzięki temu przełamałem strach. Złamana kończyna zdarzała się średnio co miesiąc. Moje zamiłowanie do sportów extremalnych nadal trwa (lecz jak wspomniałem nie moge dużo uprawiać). Polecam ten sport dla znudzonych w życiu (chyba że boisz się coś złamać Dodgy) I tu kończę moja wypowiedź. Wesołych świąt !
Reply
#23
Potem stawy zdupione w wieku 20 lat.
Reply
#24
Co miesiąc coś łamałeś?To niezła z Ciebie kaleka była, bo jak ja uprawiałem przez około rok jak byłem mały ok.12 lat to nie złamałem nic Sobie biorąc pod uwagę że skakałem z 3m zabudowań.
Reply
#25
Niestety szybko rosłem. W wieku 12 lat miałem 170 cm wzrostu. Miałem strasznie kruche kości.
Reply
#26
Smile 
Ja też to chciałem kiedyś robić, ale niestety już mi się odechiało. Historia zaczeła się tak.

Spadłem z drzewa.
Reply
#27
Nie poddawaj się.
Reply
#28
Miałem to samo tylko ja skręciłem nadgarstek ponad 1,5roku temu. Nie wiem jak do tego powrócić ;c Nie mam weny
Reply
#29
Spadłem z konia na którym robiłem parkura i walnąłem się o szafkę nocną. ;_;
Reply
#30
Takie porównywania są bezsensu. Nie znasz warunków, w jakich on ćwiczył. A może ćwiczył 2x ciężej. Jeśli chodzi o parkour, to nie ma co się cieszyć, że się nic jeszcze nie złamało czy nie zwichnęło. W większości przypadków nie świadczy to dobrze o takim traceurze, bo tacy ludzie zwykle nie ryzykują, stoją w miejscu, boją się zrobić coś bardziej ekstremalnego, więc trenują triki, które wiedzą, że zrobią bez problemu. Niekoniecznie twierdzę, że Ty taki jesteś. Ale takie spostrzeżenie z mojej strony.

Mieron:
Robienie Parkourów? Myślę, że robić można triki, a parkour to sport, więc raczej się go ćwiczy/uprawia. Cool

Master Maniek:
Być może się przełamię tego lata i wznowię trening. Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)