Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narty - Wątek ogólny
Quote:
Siemacie, sezon już dawno ruszył, czas ruszać na stok, masz pytania ? Chcesz się pochwalić gdzie byłeś ? To odpowiedni temat.

A co w temacie ?

* Polecamy stoki, miejsca, nowości na danej trasie.

* Mile widziane są też zdjęcia z panujących tam warunków, oraz komentarze.

* Sprzęt, czyli co kupić, gdzie i dlaczego taki.

* Pomoc dla amatorów, czyli gdzie najlepiej zacząć jazdę.

* Deska, czy narty ? Tu postaramy się podać plusy i minusy i rozwiać wątpliwości pytającego.

Mam nadzieję, że temat przejdzie, a osobom, które będą podawać informacje, pomagać, dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dam plusa. Spam nagrodzę minusem :3

EDIT :
Reply
Odświeżam, dobry temat.
Reply
Jeszcze nie byłam w zimę w górach i nie jeździłam na nartach ani Snowbordzie Tongue
Reply
Jak to jest teraz z kaskami w Polsce - trzeba czy nie? Ja oczywiście zawsze w kasku jeżdżę (wygodniej), ale mam znajomych, którzy kasków nie mają w Polsce a chcieliby pojeździć.
Reply
Photo 
Z tego co rozmawiałam ze znajomymi, na stoku musisz mieć kask inaczej mandat 500zł.
Reply
Sprawdziłem już sobie, jest obowiązek do 16 roku życia.
Reply
Music 
Tak?
Trochę dziwne, bo co z tego, że masz 16+ lat a nie umiesz jeździć?
Reply
W zakopanym jest stok u "u Jaśka" Mały bo chyba ma tylko z 400-600 metrów, ale jest grill (można np. kupić wcześniej kiełbaski), szybko się wjeżdża na góre i jest naprawde mało ludzi. Moża ktoś dobry powie eee to nie dla mnie za mały ten stok, ale ja po moich 8 latach jazdy nie narzekam Heart

znaczy nie tyle co w zakopanym ale tak na obrzeżach Białki Tatrzńskiej.
Reply
Góra Szczęsliwicka w Wa-wie obok Ochoty <3
Reply
Warunki w Zieleńcu podobno ciekawe, jak i coś nowego w Czarnej Górze oddali narciarzom, ktoś był ? Potwierdzi ? Smile

Gdzie się na ferie bardziej opłaca wybrać, Polska ? Czechy ? Francja ? :3
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)