Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aerobiczna 6 weidera, pytanko.
Cześć!

Mam małe pytanko co do aerobicznej 6 weidera, http://www.sfx.pl/Aerobiczna-6-Weidera.html , dajmy na przykład dzień pierwszy, z lewej strony są wszystkie ćwiczenia a z prawej ilość powtórzeń i w ogóle, to w pierwszym dniu robić każde ćwiczenie powtarzając je sześć razy? i o co chodzi z tymi seriami na przykład gdyby były dwie a nie jedna, to co to za różnica? Nie ogarniam za bardzo, jeśli ktoś mi pomoże dostanie plusa.

Pozdrowienia!
Reply
Chyba jedna seria to 6x6 powtórzeń. 2 serie = 2x6x6 powtórzeń. Przynajmniej ja tak robiłem.
Reply
1 seria to 6 ćwiczeń. W pierwszym dniu robisz tylko jedną serię, w drugim natomiast cały proces powtarzasz dwa razy.
A6W jest bardzo męczące, wysiądziesz/znudzisz się po tygodniu.
Reply
Oj nie mów tak, nie powinno się zniechęcać ludzi do ćwiczeń. Smile Ja doleciałem do 24 dnia, potem złapała mnie choroba i nie miałem siły robić, więc po kilku dniach przerwy zrobiłem jeszcze kilka dni i znów złapałem jakieś przeziębienie i odpuściłem, bo nie miałem sił. Aktualnie mam przerwę do 01.01 i z nowym rokiem lecim od początku. Dodgy

//
Reply
Dobra, może nie odpowiem Ci konkretnie na Twoje pytanie, ale ogólnie o A6W... Ostatnio, jakoś tak 2 lata temu pojawiła się moda na te A6W.. Co to w ogóle jest, posłuchajcie sobie wypowiedzi niektórych ekspertów na temat mięśni brzucha i czym je rozwijać, wszyscy, lub większość poleca ABS ( na youtube wpiszcie :8 minute abs workout) i to jest właśnie ćwiczenie dającę pompę na brzuch a nie jakieś A6W. Wszystkim chcącym wyrobić sobie szcześciopak polecam właśnie ABS - mówię z własnego doświadczenia.

AtDown: po co Ci drążek w ABSach? Zobacz ten filmik najpierw Tongue albo czekaj, zaraz dam Ci link.
Reply
Nie każdy ma dostęp do drążka.
Reply
Proszę, tutaj link do tego filmiku o którym mowa powyżej: http://www.youtube.com/watch?v=NuyPMeUUm_o
Reply
Sugerowałem się tym - wdziek.info/abs-trening_miesni_brzucha.html
Reply
Na każdą minutę treningu powinna przypadać minuta jedzenia słodyczy, inaczej to nie ma sensu.
Reply
W ile tygodni pojawia sie efekty, bo wiecie. Kaloryfer na Zime trza robic.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)