Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siłownia - wiek
#51
Photo 
Mam 16 a lepsza siłownia niż obżeranie się słodyczami i siedząc przed kompem/telewizją.
Reply
#52
Bez urazy ale to ty dzielisz ludzi na chudych i zdrowych albo umięśnionych i chorych, człowieku twoja wypowiedz jest bez sensu. Sugerujesz że człowiek chodzący na siłownię się niszczy?! Może jakieś kompleksy Cię męczą, a może zazdrościsz innym że chcą coś zrobić ze swoim ciałem a nie tak jak Ty siedzą tylko na forum, plują kwasem i zatruwają atmosferę?
Reply
#53
"człowiek chodzący na siłownię się niszczy?" Sugeruje że człowiek który nie jest wykształcony chodzi na siłownie i się niszczy ; Gdy już ma się te 20 lat jest się wykształconym , zachowuje sie umiar to jest to zdrowe Smile I nie dziele ludzi na chudych i zdrowych a umieśnionych i chorych , tylko że zazwyczaj jest tak że ludzie postury pudziana mają kłopoty ze zdrowiem , a ludzie którzy są umieśnieni tak jak np usain bolt , zdrowo się odżywiają , bardzo dużo biegają są bardziej od nich zdrowsi :3 . Sugerujesz wmówić mi że osoba która będzie cały czas chodziła na siłownie , przemęczała tam organizm , zjadała pełno kreatyn itp to będzie bardziej zdrowa niż osoba która biega dziennie przez godzinke , zdrowo się odżywa nie wpada w nałogi itd ?


W jego wieku to gdy chcę trochę bardziej się wyrzeźbić , być zdrowszym itd to powinien myśleć o zdrowym odzywianiu , bieganie dzienne przez godzinkę , zdrowe odżywianie się , przysiady pompki itd w ten sposób wyrzeźbi klatę, będzie miał mięśnie a jednocześnie nie popsuje organizmu Dodgy .
Reply
#54
Nom tu masz rację. Zwykłe białko jest przecież w naturalnych produktach. Wystarczyłoby je jeść, a nie łyka prochy. Tongue

c.wrzuta.pl/wi4312/2cf054b40020c0814b570c13/miesniak_sliczny_chlopiec_facet_sexy_po_prostu

Takie mięśnie są nienaturalne. Prawie jak makijaż. Potem koleś załóżmy dostanie pracę w firmie. Ok spoko. Zaczyna pracować i spędza na tym duużo czasu nie ma czas na sport i siłkę. Po 5 latach kaloryfer mu znika i on dostaje kompleksów, bo niby wygląda brzydko według siebie i zaczyna mieć chorobliwe kompleksy.

Jest różnica w wysportowanym. Czyli osobie, która uprawia różne sporty i ma ciało normalne i w miarę równo wykształcone. A osobą, która ćwiczy na siłce i wygląda jak mutant. Tongue
Reply
#55
Pierwsza moim zdaniem mądra wypowiedź w tym temacie aż dam + A tak przy okazji mieśnie to tak naprawdę tłuszcz , gdy przestanie chodzić na siłkę a będzie szeroki to będzie wyglądać jak amerykanin , wystarczy popatrzeć na schwarzennegera Tongue

Kiedyś :
http://www.itrening.pl/wp-content/uploads/2009/02/arnold-schwarzenegger.jpg
Teraz :
thebollywoodaddict.files.wordpress.com/2012/02/schwarzenegger.jpg
Reply
#56
Mięśnie to tłuszcz?! Teraz to padłam, naprawdę. Widzę że biologia nie jest twoim ulubionym przedmiotem...
Reply
#57
Mieśnie to nie tłuszcz nawet masz w odpowiedzi "Mięśnie".
Reply
#58
Video 
TERAZ TO ZEŚ WALNĄŁ
Reply
#59
Z tym Arnoldem to photoshop.
Reply
#60
Mięśnie składają się z tkański mięśniowej która produkuje się z tłuszczu;> Gdy jesteś gruby a zaczniesz trenować to szybciej będziesz umięśniony niż taki chudzielec , a gdy już będziesz szeroki jak pudzian i przestaniesz trenować to tę mięśnie przerobią ci się w tłuszcz Dodgy . Więc można to nazwać tłuszczem Tongue To tak jakbyś diament nazwała węglem Tongue Czyli jako tako , diament jest węglem , bo z niego powstał .
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)