Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siłownia - wiek
#41
Umięsnione ciało = zdrowe ciało.
Reply
#42
Question 
Chyba nie czytasz tego co piszę Smile I zapominasz o jednym on ma chcąc , nie chcąc 15 lat jego ciało ciągle się rozwija , nie jest jeszcze w pełni swoich możliwości a siłownia zahamuje ten rozwód Smile W tym wieku nie mówąe o całkowitym przestaniu uprawianiu sportu , ba nawet jestem za tylko że nie psucie sobie organizmu siłownią , powinien robić przysiady , pomki dużo biegać itp;> Siłownia może komuś pomóc gdy skończy 21 lat bo jego organizm nie rozwija się wtedy Dodgy . Co do kulturystów bierzesz pod uwagę że oni trenowali pod okiem trenerów , mieli pełno ciągle robionych badań ? To nie jest tak że nagle jakiś Romek planuje zostać kulturystą i przez to idzię na siłkę ciągle trenować Dodgy Tylko pierw potrzebuje odpowiednich trenerów , planów treningu itd Dodgy Gdy by trenował według swojego uznania to by sobie co najwyżej zaszkodził Dodgy

AtUP
;> Chyba sam nie wiesz co mówisz Dodgy Umięśnione ciało nie oznacza tego ze ktoś jest zdrowy , ktoś kto jest mega szeroki może mieć gorsze zdrowie niż 60 latek , a taki chudzielec może mieć mega zdrowie Dodgy Bo to zależy jak ktoś zdobył te umieśnione ciało ( Z jakich odżywek korzystał itd ) :3 facetowi który jest szerszy niż pudzian bo korzysta z syntholu to też powiesz że jest zdrowy ?
Reply
#43
Jeśli tak sądzisz o każdym to się mylisz.
Reply
#44
Stary z czym jestem śmieszny Dodgy Jeśli sadzisz że siłownia pomoże 15 latkowi to jesteś skończonym kretynem Dodgy , i taka jest prawda ... jedyne z czego powinien tam korzystać to bieżnia Dodgy Jego ciało ciągle się rozwija nie zapomnij o tym ! Znajdź mi kulturyste który zaczął w wieku 15 lat , ma teraz kilkadziesiąt i nie narzeka na zdrowie Dodgy . Gwarantuje ci że większość tych kulturystów zaczęła gdy miała 18-19 lat , wcześniej to uprawiali pomki itd.
Reply
#45
Człowieku po pierwsze to ty jesteś skoro sądzisz tak sam ćwiczę 5 razy w tygodniu i normalnie wyglądam
a nie jak co 3 nastolatek w Ameryce gruby i ma gorszą kondycje.

A po drugie Przemek nie chce wyglądać jak kulturysta.
Reply
#46
Lightbulb 
Każdy kto chodzi na siłownię powinien mieć osobistego trenera? Dziękuję, dobranoc...

Krzywdę na siłowni można sobie zrobić tylko na własne życzenie. Nikt normalny nie przychodzi i nie zaczyna podnosić 50kg bez rozgrzewki. Duże i kolorowe pudełka nie oznaczają, że ktoś się faszeruje badziewiem. To po prostu zwykłe białko do wymieszania z wodą...
Reply
#47
Powiadasz zwykłe białko ? tam jest zmieszane różnych badziewi chemicznych.
Reply
#48
Shocked 
Nie myślę o wszystkich. Smile Chodzi mi o tych którzy robią to z umiarem by zdobyć lepsze ciało. Lepsze ciało umięśnione niż flaki.
Reply
#49
Video 
Siłownia nie zaszkodzi, trzeba tylko ćwiczyć z głową. Nigdy nie będzie się miało zdrowego i wysportowanego ciała jak się nie będzie ćwiczyć z obciążeniem, wystarczą nawet pół kilogramowe hantelki, a mięśnie się ładnie wyrobią. Sport to zdrowie, w każdym wieku.
Reply
#50
Information 
Znowu mnie nie zrozumiałeś .... podałeś mi przykład sportowców , a ja ci podałem przykład że taki sportowca zawszę ale to zawszę ma swojego trenera , i każdy kto chcę myśleć o kulturystyce powinien o tym myśleć Dodgy Do normalnego chodzenia na siłkę nikt nie potrzebuję , no ale nie wmówisz mi że 15 latek powinien chodzić na siłownie , gdy jeszcze jego mięśnie się nie rozwinęły Dodgy A co do krzywdy na siłowni , to jest jedna zasada trzeba umieć zachować umiar , a rzadko kto to potrafi , wystarczy zobaczyć ile na świecie chodzi alkoholików , hazardzistów , uzależnionych osób które nie potrafiły w jakiejś dziedzinie umiaru zachować Dodgy .
Hawai:
Dzielisz świat na grubych i mega umięśnionych ? A tak nawiasem mówiąć ci umieśnieni rzadko też miewają kondycję bo zazwyczaj chudzi ją mają Dodgy , i powiedz ile ty masz lat , ile trenujesz jak itd DodgyPoza tym jeszcze byśmy mogli pogadać za 30 lat , gdy będziesz mieć 40 lat i zostanie ci do przepracowania jeszcze 20 lat . I tak przy okazji podnoszenie ciężarów nie jest naturalną zdrową sylwetką , naturalną zdrową sylwetką to ktoś taki , który jest chudy widać na nim mięśnie i dużo biega Dodgy Tak jak np taki Usain Bolt Dodgy Nie jeden 20 latek jest od niego szerszy , i to niekiedy dwa razy a o którym powiesz że jest zdrowszy ?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)