Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siłownia - wiek
#31
Ćwiczy się z pasji, nie na wygląd. - Jak chcesz mieć wyrzeźbioną góre to rób pompki.
Reply
#32
Music 
Hmm sam bym raczej nie chodził tylko z kimś starszym : )

Gafrer:
Odżywki ? Jeśli o to chodzi to na razie i tak kasy na to nie mam bardziej gdybym mial 19-20 lat.


Łowca Drexenus:
Skończ dałeś głupi przykład z dziewczynami , po prostu chce wyglądać jak jakiś człowiek normalny a nie. I nie żaden lans -.- Lepiej siedzieć przed kompem , chlać palić jak co 2 nastolatek?


Atdomostale
Robię ze strony sto100pompek.pl , ciężko 2 tydzień 2 dzień i łapy bolą.
Reply
#33
c.wrzuta.pl/wi6293/8f7d63c8000b6b5347e3a00d/przystojny_18-latek

c.wrzuta.pl/wi4312/2cf054b40020c0814b570c13/miesniak_sliczny_chlopiec_facet_sexy_po_prostu

A teraz przemyśl dlaczego chciałby chodzić.
Reply
#34
Jest nawet taki fanpage na facebooku ,,Facetem jestem i o siebie dbam''
Reply
#35
Hmm... Nie czytałem wypowiedzi innych, ale...

Jeśli chcesz zacząć chodzić na siłownię, zakładam, że chcesz rzeźbić ciało. A więc... 15 lat to nie jest zły wiek, aby chodzić na siłkę, najważniejsze to to, byś potem nie wygladał jak zmutowany mięśniak, albo King Kong, a normalny człeń z wyrzeźbionym ciałem. Wiele osób żałuje, że przesadziło z siłką. Big Grin

Tak więc... Opłąca Ci się iść na siłkę w wieku 15 lat. 2/3 razy w tygodniu, raz robić klatę, raz plecy, czy barki. Możesz robić też nogi, chociaż lepiej chyba wyrobić mięśnie nóg biegając i jeżdżąc rowerem na najcięższych biegach - u mnie 3/6 wychodziło, tak z 4 lata jeździłem, i mam więcej siły w nogach niż w rękach.

Prócz chodzenia na siłkę polecam dietę z dużą zawartością białka. Najlepiej jedz ryż. Ugotuj sobie np, torebkę ryżu, zjedz jogurt. Możesz też potem zjeść banana.

Jeśli potrzeba Ci jakiejś wiekszej pomocy z siłką, dietą czy ćwiczeniami to polecam siebie, mam kumpli, którzy chodzą od kilku lat. No, i zawsze możesz nie iść na siłkę tylko w domu podnosić jakiejś domowej domowy hantle, robić pompki i brzuszki, takich zestawów ćwiczeń jest bardzo wiele na YT, po dwóch miesiącach widać już efekty. : )
Reply
#36
Photo 
Dzięki jtr plus.
Reply
#37
Video 
Aha.... czyli jeśli nie będzie chodził na siłkę to tak musi wyglądać -.- w jego wieku wystarczy zdrowo się odżywiać , dużo biegać i robić dziennie z 50 pompek , przysiadów , brzuszków Smile .
Reply
#38
Ty od razu zakładasz, że "on będzie chodził codziennie po pare godzin, będzie faszerował się dodatkami i wyglądać będzie jak jakiś Burneika".
Reply
#39
Bo w takim wieku zazwyczaj tylko po to chodzi się na siłownie , żeby być takim umięśnionym koksem Tongue , znam dużo osób co chodzą na siłke w takim wieku i robią to to tylko po to żeby być szerocy Dodgy Tylko zapominają o tym że jak już tak będą podnosić ciężary w takim wieku , to jak bd mieli 40 to ręką nie ruszą :3 a do 67 roku będą musieli pracować Tongue

PS: On nie musi faszerować się białkami , odżywkami itp wystarczy żeby dziennie przez godzine i półtorej podnosił ciężary , które będą za duże na jego organizm Dodgy .
Reply
#40
Chyba odwrotnie: jeśli zrezygnuje z jakiegokolwiek sportu to za kilkadziesiąt lat nie będzie mógł nic robić. Codziennie nie chodzi się na siłownię, mięśnie potrzebują czasu na regenerację. Opowiadasz takie farmazony, że szkoda czytać. Poza tym istnieje głupie przekonanie, że białko jest złe. Co w tym takiego złego? Tak samo kreatyna. Wypowiadacie się na tematy, o których nie macie zielonego pojęcia.
Ćwiczyć trzeba z głową. Nikt normalny nie pójdzie na siłownię i nie będzie podnosił swojego ciężaru ciała. Poczytaj sobie o kulturystach z Polski. Nie wydaje mi się aby jeździli na wózkach w wieku 60 lat. Są o wiele sprawniejsi niż nie jeden nastolatek. Z góry zakładasz, że pójdzie i będzie machał hantlami do upadłego. Jak chcesz to niech tak robi, krzywda mu się nie stanie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)