Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parkour - Freerun.
Siema, przeszukałem cały off-topic i nic nie znalazłem. Big Grin
A więc ten temat jest poświęcony szybkiemu sposobowi przemieszczania się.
Piszmy o naszych drużynach czego się uczymy itp. Zapraszam do dyskusji. Wink

Dla tych, którzy nie umieją a chcą to! http://www.youtube.com/watch?v=booR1vO1uqs
Reply
Hej.
Ja jestem Freerun'erem już od bodajże ponad dwóch lat.
Biegam z dwoma innymi kolegami Big Grin
Narazie czego się uczę?Robić salto w biegu i lądować na nogi,nie na dupe Cool
Reply
Haha, kozak. Big Grin Ja ćwiczę parkour z moją drużyną. Ale my pk (parkour) a nie freerun.
Mamy filmik na yt. A nasz team nazywa się ZTP Dodgy Złotoryjski Team Parkoura. Wink

Chodzisz na jakieś akro czy coś? Big Grin
Reply
Akro?Oczywiście Big Grin
Wczoraj robiłem saltow biegu do przodu,wszystko dobrze,ale nagle-nie wyprostowałem nóg [nie wiem jak mogłem o tym zapomnieć] i bach! na klate Big GrinAle ja już nie czuję bólu w klacie,tyle co ja upadłem,to Chuck Norris nie zliczy Big Grin
PS.GZ 4666 posta Big Grin
Reply
No to super. A mógłbyś powiedzieć chociaż nazwę swojego teamu albo grupy i imiona kolegów?
Chciałbym upiększyć pierwszego posta.
Reply
Kiedyś ćwiczyłem Pk, ale kiedy to było ? 8 lat tam temu Huh ? I nie umiałem za dużo Tongue. Może bym zaczął, ale nie mam z kim...
Reply
Nasza grupa to Aim Squad.
Biegamy po oleśnicy,miasto 30km od Wrocławia.
Ja jestem Michał (Rocky),jest jeszcze Igor (Grypa),Szymon (Opel) i Mateusz kamerzysta(Bociek)
W nawiasach to nasze pseudonimy Big Grin
Reply
Jak to nie masz z kim? Nie masz kolegów czy jak? Czy może mieszkasz w takim miejscu gdzie nic nie ma? Angry
Nie przejmuj się tym że nie umiesz.. Dodgy Przyjdzie z czasem. Dodgy

Super, już dodaję. O! Od razu dodam też nasze ksywki. Wink
Reply
Nie mam z kim, bo nikt nie chcę, a niektórzy mówią, że to sport dla tych których nie stać na deskę czy coś i dlatego nie ćwiczą ... A umieć, miałem wtedy jakieś 6 lat Tongue dlatego cienko było...
Reply
Hmmm..no to lipa. Nie stać na deskę... też coś. Bufony jedne. To znajdź chociaż jedną osobę i skaczcie we 2 Wink
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)