Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pompki.
Czeeeeeść

Temat ogólny, poświęcony robieniu pompek, możemy porozmawiać o tym, ile potrafimy zrobić, o efektach naszych treningów i tym podobnych rzeczach.

Może ja zacznę?

Pompki zacząłem robić jakoś tydzień przed ubiegłymi świętami Bożego Narodzenia. Moje początki... Nie umiałem zrobić poprawnie 10 pompek, jednak dzięki specjalnemu treningowi po 5 tygodniach potrafiłem zrobić już 50 na raz! Osobom, które z tego treningu nigdy nie korzystały wydaje się to wręcz niemożliwe, a jednak! Uformowały mi się mięśnie na karku, bicepsy, w odbiciu od lustra pod skórą formował mi się już kaloryfer, stan nóg też się polepszył (tak, przy robieniu pompek pracuje całe ciało), jednak już nie chciało mi się trenować, potem często chorowałem bla bla bla. Obecnie potrafię zrobić max 32 pompki, jednak wznawianie tego treningu wydaje mi się być bardzo monotonne, zwłaszcza w późniejszych fazach, kiedy było miliard serii, co mi nie odpowiadało, dlatego postanowiłem ćwiczyć pompki z klaśnięciem. Są o wiele trudniejsze, na dodatek zamierzam pracować według tego samego harmonogramu poświęconemu pompkom klasycznym, jednak do odważnych świat należy. Big Grin

Polecam:
http://www.100pompek.pl/
Reply
Świetny Temat !
Robię 10-20 ale takich co nie dotykam do ziemi

AtPomyliłem z brzuszkami Wink
Reply
Umiem 72 i padam Big Grin Robie od 2 tyg.

AtUp Jeśli chwilowo to nie, ale jak dłużej to tak.
Reply
Obecnie potrafię 40-50, ale jakoś nigdy nie ciągnęło mnie do stałych ćwiczeń, bo to z lekka nudne się robi później jak to ująłeś.

A co do takiej serii 100 pompek to dałoby rade, ale trzeba by chociaż tych chęci. Big Grin

Mroczny Szakal:
Jak cię od brzuszków boli to powinieneś więcej ćwiczyć Tongue
Reply
Szacun! Moim jedynym sposobem na zrobienie tylu jest ćwiczenie pompek z przyklaskiem. Nie mam świętej cierpliwości do robienia zwykłych i zabawy przy większej liczbie serii. :x

AtSzakal No właśnie dotykając klatą ziemi robisz nieprawidłowo. Kontakt z podłożem mogą mieć tylko palce u stóp i dłonie.
_
Reply
Sad 
Ja trenuje z rok i potrafie 92 Tongue Tylko.
Reply
operek:
Wiecie, jak się dużo robi to jest okey, ale gorzej, jak zrobisz większą przerwę.
Reply
Coś o tym wiem. Gorzej idzie niż jak się najpierw zaczynało. Big Grin
Reply
A jak z umięśnieniem?

/Przed chwilą zrobiłem, 8 z klaśnięciem tylko weszło. Cool
_
Reply
Heh. Jeszcze 2 tygodnie temu wyciskałem max. 25.

Operek :
Koksisz. 28k postów Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)