Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klatka piersiowa
Witam wszystkich serdecznie.
Kilka dni temu postanowiłem sobie wyrobić klatkę piersiową. Mam 14 lat, ~160 cm i ~55 kg. Nie ma blisko mnie żadnej siłowni, więc ćwiczę w domu, ale nie mam żadnych sprzętów. Niektórzy sugerowali mi, abym robił serie pompek. Jak mam ćwiczyć, aby w miarę szysko wyrobić sobie klatkę?
Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
Reply
Zależy czy jesteś masochistą Big Grin Bo jak tak to pal cygara , papierosy itp , to klatka ci sie wysunie do przodu , i to w krótkim czasie , ale nie radzę bo papierosy są dla kompletnych idiot.. Wyciskaj sztangę najlepiej
Reply
100pompek.pl
Reply
No ale mówię Ci, że nie mam sprzętu.
Reply
sam pakowął więc wiem Smile rób tak na poczatek 20pompek z 50 brzyszków i jeszcze jedno cwiczenie
połóż sie na plecach podniesz lekko je dak sie oddchyl do przody jakby i dociągaj nogi do klatki piersiowej i tak co wieczyr aby szybciej było widać efekty kup sobie jakies odrzywki tzn. białko Smile myśle że pomogłem

PS. po 2 tygodznich codziennych treningów przed snem zwieksz ilosć wszystkiego jeśli bedziesz dawać rade Tongue
Reply
jedz dużo jajek, ćwicz hantlami (2-10kg),oraz rób pompeczki,brzuszeczki, i zorganizuj sobie diete "białkową".
Reply
Exclamation 
Pff..20 pompek to się robi w podstawówce , nie lepiej robić z 200-300 pompek brzuszki na klatę?Pozdro , on tyle waży że nie potrzebuje białka.
Damianuś:
Zacznij mówić klata , a nie "klatka piersiowa" , tak mówią leszcze.160cm i 55kg?Ja ważę 55 i mam 170cm.Spróbuj się podciągać na trzepaku , gałęzi.Pompki też możesz robić , zacznij grać w kosza.
Przy okazji biegaj , niby to tylko na nogi , ale są lepsze efekty z bieganiem.
AtMinusy Obraziłem stowarzyszenie ?Dobra ja tam nie mam nic do takich jak wy (przepraszam za wyrażenie "leszczów") , no ale jak mam lepszą klatę od was to nie musicie zazdrościć.
Reply
jak o nie ma hantli Smile a własnie jedz duzo żeczy dajacych białko czyli miesa ale nie jakies tłuste tylko suche ze tak powiem
Reply
Borysek-palek:
Nie trujcie mu w mózgownicy!Nie wolno jeść w nadmiarze jajek tak samo jak soli!
Jedz normalnie śniadanie(II śniadanie),obiad kolacje , tylko że nie podjadaj.Najwyżej owoce i warzywa.
Spróbuj skakanki.
Reply
Ja nie rozumiem po co się tak męczyć. Nie lepiej być sobie normalnej postury, szczupły bez zbędnej tkanki mięśniowej? Toć to przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu, a dziewczyny i bez tego można mieć. Ba, nawet lepsze bo nie lecą na mięśniaczków!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)