Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowery - sezon czas zacząć
#1
Cześć Smile

Nadejście pory wiosennej można uznać za początek sezonu rowerowego, a więc wypada mieć miejsce, gdzie będzie można o rowerach porozmawiać. Z pewnością nie brakuje na tym forum miłośników kolarstwa szosowego, entuzjastów kolarstwa górskiego czy twardzieli uprawiających freeride.

Pisać można o wszystkim co związane z tą tematyką.
Chcesz kupić rower, ale nie wiesz jaki? Coś strzela w kole, albo nie działają hamulce? Pisz, proś o porady, opinie. Zachęcam również do chwalenia się swoimi maszynami oraz dzielenia się wrażeniami z wycieczek czy maratonów.


Mój sprzęt to kilkuletni już Rockrider 5.2 po drobnych modyfikacjach. Na ten sezon próbuję go troszkę odświeżyć. Przez zimę został całkowicie rozebrany, wyczyszczony, nasmarowany i złożony do kupy. Zamontowałem dobre pancerze i linki, wymieniłem klocki hamulcowe. Czeka mnie jeszcze przesiadka z Shimano na SRAM. Przerzutkę (X-5) już mam. Zostało dobrać manetki i zamówić klamki(prawdopodobnie avid SD7). Póki co więcej mi nie potrzeba.
Reply
#2
Pedał mi odpadł, co zrobić?
Reply
#3
Bug 
Zachęć go jakoś do dalszej współpracy.
Reply
#4
Mówię o części roweru.
Reply
#5
znajdź innego
Reply
#6
Proponuję żebyś go przykręcił.
Reply
#7
Lightbulb 
Tyle że uciekł mi podczas jazdy. Angry
Reply
#8
Cały system pedałowy musisz wymienić, to zależy też czy odpadł bo został odkręcony czy bo się złamał. Ciężko iść do serwisu rowerowego ?
Reply
#9
Nie chcę tracić kasy na serwis rowerowy, 10 zł to dużo. Odpadł.
Reply
#10
Może go czymś uraziłeś. Napisz do niego list, że nie chciałeś.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)