Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowery - sezon czas zacząć
Cześć Smile

Nadejście pory wiosennej można uznać za początek sezonu rowerowego, a więc wypada mieć miejsce, gdzie będzie można o rowerach porozmawiać. Z pewnością nie brakuje na tym forum miłośników kolarstwa szosowego, entuzjastów kolarstwa górskiego czy twardzieli uprawiających freeride.

Pisać można o wszystkim co związane z tą tematyką.
Chcesz kupić rower, ale nie wiesz jaki? Coś strzela w kole, albo nie działają hamulce? Pisz, proś o porady, opinie. Zachęcam również do chwalenia się swoimi maszynami oraz dzielenia się wrażeniami z wycieczek czy maratonów.

Mój sprzęt to kilkuletni już Rockrider 5.2 po drobnych modyfikacjach. Na ten sezon próbuję go troszkę odświeżyć. Przez zimę został całkowicie rozebrany, wyczyszczony, nasmarowany i złożony do kupy. Zamontowałem dobre pancerze i linki, wymieniłem klocki hamulcowe. Czeka mnie jeszcze przesiadka z Shimano na SRAM. Przerzutkę (X-5) już mam. Zostało dobrać manetki i zamówić klamki(prawdopodobnie avid SD7). Póki co więcej mi nie potrzeba.
Reply
Pedał mi odpadł, co zrobić?
Reply
Bug 
Zachęć go jakoś do dalszej współpracy.
Reply
Mówię o części roweru.
Reply
znajdź innego
Reply
Proponuję żebyś go przykręcił.
Reply
Lightbulb 
Tyle że uciekł mi podczas jazdy. Angry
Reply
Cały system pedałowy musisz wymienić, to zależy też czy odpadł bo został odkręcony czy bo się złamał. Ciężko iść do serwisu rowerowego ?
Reply
Nie chcę tracić kasy na serwis rowerowy, 10 zł to dużo. Odpadł.
Reply
Może go czymś uraziłeś. Napisz do niego list, że nie chciałeś.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)