Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krav Maga
#11
Co do kosztów, to coś koło 30 złotych. A co do nauki o Krav Madze, to na pewno znajdą się jacyś nieodpowiedzialni ludzie ( na pewno znacie kogoś takiego). Więc najpierw trzeba być gotowym psychicznie, czego dowodzi np Kung-Fu ( medytacja itp. )
Reply
#12
"Nie ucz się bo kogoś zabijesz, kurde, to jest takie mocne, że łamiesz kości, naprawdę" ~~przeciętny internauta o każdej sztuce walki.
Reply
#13
(2013-10-24, 17:47:51)Alcest Wrote: Lepiej by najpierw przechodzili psychiczne i fizyczne testy bo są i wariaci po 18 np Hitler Stalin Idi Amin (chyba tak nie pamietam nie mialem nic o nim na historii) i byli wariatami


Nie wierzę, że słyszę to z Twoich ust, a właściwie czytam to z Twojego konta, mam nadzieję, że to jakaś ironia. Ci ludzie z inteligencją oraz wiedzą przekraczającą 99,9% z pewnością nie byli wariatami, ba. Ich zdolność taktyczna oraz logiczne myślenie pozwoliły im złapać za jaja cały świat, a że Hitler był za słaby i dostał po pysku to wynika z tego, że znalazł się ktoś od niego lepszy.
Waćpan Diszko:
Gdzieś 30, gdzie indziej 50, tam 70, a czasami za darmo. Nie wiemy gdzie mieszkasz, więc tak naprawdę nie potrafimy Ci powiedzieć...
Araś:
Haha, dokładnie, masz symbolicznego +

Ludzie, naprawdę uważacie, że lekcje sztuki walki nauczą was bić? Kupkę w majtki zrobicie bez samozaparcia, mocnej psychiki i zimnej krwi. Bić się nauczysz jedynie bijąc się, a i tak zawsze może przyjść ktoś, kto się nigdy nie bił, ale sprowokowany was poskłada, sztuki walki mogą Ci pokazać ładne kopniaki, ale na ulicy kiedy spotka Cię nieprzyjemna sytuacja to przez stres możesz wszystko pozapominać. Dlatego przeznaczenie sztuk walki kładzie się bardziej na rozwój duchowy/samopoczucia/ducha/umysłu czy jak to tam sobie nazwiecie, to po prostu uszczęśliwia. Dlatego praktyczny jak już jest boks, bo jednak ten prosty jest prosty, acz skuteczny.
_
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)