Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ćwiczenia
Bry.

znacie jakiś dobry zestaw ćwiczeń, żeby bez żadnych przeszkód zrobić szpagat?

za sensowny i ciekawszy pomysł bd +
Reply
Schudnij lepiej. Cool

A tak na serio to rozciąganie obydwa nogami o ścianę leżąc.
Reply
http://portalaktywni.pl/aktualnosci/jakie-cwiczenia-nalezy-wykonywac-szpagat/

Wpisać sobie w Google wystarczy "Ćwiczenia na szpagat" i masz od groma stron/filmów z ćwiczeniami.
Reply
widziałam niektóre takie poradniki i są bez sensu.
no i przeglądałam te poradniki już wiele razy ale jak je czytałam to na pewno nie są normalne ćwiczenia, chodziłam na balet i był prosty zestaw ćwiczeń [niestety go zapomniałam w większości] a nie złożone z 10000 części...

Hawai:
jak jeszcze bardziej schudnę to będzie bardzo źle.

a ten twój pomysł, może opisz jakoś bardziej ? bo wydaje się lepszy niż szukanie po poradnikach z kosmosu..
Reply
Rozchylasz nogi o ścianę kładąc się plecami i przetrzymujesz 60 sekund , później łączysz nogi i odpoczywasz i dalej tak samo.
Reply
Schudnąć nie trzeba. Koleżanka która jest ode mnie o wiele, wiele mniejsza (ma z ok. 1,60 cm przy czym ja 1,90 cm i jest otyła (podejrzewam ponad/ok. 100k kg?) chodzi do 3 gimnazjum i zrobiła szpagat. Jest po prostu rozciągnięta.

Valentina:
Robisz proste ćwiczenia takie jak na wychowaniu fizycznym. Stojąc w rozkroku krążymy biodrami, skłony do nóg. Klękamy na kolana i jedno kolano uginamy a drugie wyciągamy do przodu i się schylamy do tego co "leży". Jeśli Cię będzie ciągnęło - ćwicz dalej. Specjalistą nie jestem, ale dawaj z siebie wszystko. W ciągu miesiąca na pewno się tego nie nauczysz - to Ci gwarantuję.

/
Reply
a wiesz mnie więcej ile min. miałabym takie ćwiczenia łącznie wykonywać ?
Reply
Kilka razy dziennie po jakieś 30 minut + jakieś jeszcze rozciągające i przygotowawcze (np. przysiady), stopy do pupy itd.
Reply
El Yewelly:

To schudnięcie miało być jako żart dlatego dałem emotke na końcu. Big Grin
Reply
tak , tak oczywiście ;-;
w kompleksy mnie za chwilę wpędzisz, i co będzie? :C CoolD
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)