Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wędkarstwo
Siemka

Założyłem ten temat by pokazać się ze światem wędkarskim. Big Grin
Więc:
Nazywam się Wiktor Stawicki chodzę do 6klasy Szkoły Podstawowej Nr 7 w Knurowie.Interesuję się wędkarstwem ,ponieważ lubię z innymi łowić ryby i jeździć na zawody wędkarskie.Jestem z rejonu VII PZW Katowice.
oto pare linkow o mnie :
miastoknurow.pl/813,splawikowe-mistrzostwa-w-knurowie,czytaj,artykul.html
Wędkarstwo jest to moje hobby.
Myślę że jest więcej osób co łowi rybyBig Grin
Dziękuje Pozdrawiam Wiktor Big Grin
Reply
Ja nazywam się Dominik, też chodzę do szóstej ( 6 ) klasy podstawowej ale numer 5 w Wałbrzychu.
Ogólnie interesuję się wędkarstwem, mam własną wędę i w ogóle, często chodzę z tatą na raby, lubię łowić ryby to jest takie odprężające...
Reply
Ja nazywam się Piotruś, też chodzę do szóstej klasy podstawówki i alkohol odstawiam od dwóch lat.

Nie no, to ma być temat o wędkarstwie czy o przedstawianiu się i wymienianiu hobby? Bo nie wiem.
Reply
No ja też nie wiem ale próbowałem coś rozkręcić temat. Jak coś to ja mam temat o hobby ^^ -
Reply
A myślałem że wędkarstwo to zwykłe Hobby :0
Kolejny temat o wędkarstwie chyba już 5.
Mówię Ci nie przetrwa długo.

Przed chwilą wróciłem z łowienia Big Grin
Reply
Ja też wróciłem nie dawno... coś złowiłeś?
Reply
Ja sobie lubie spiningować. Najczęściej na domaniowie łowie. Macie takie fajne bazy ostrzegawcze o braniu? Big Grin Pika jak jest branie, podchodzisz, zaciągasz i holujesz sobie spokojnie. Ale to kiedy łowie normalnie. No i zawsze nęce ciastem, kukurydzą i robaczkami czerwonymi. Leszczyki bardzo często wchodzą wtedy.
Reply
Ja tam właśnie 4-5 jadę na zawody, więc mam (nie)wielkie przygotowania. :X
Reply
Mam na imię Szymon i uczęszczam do drugiej klasy gimnazjum nr 1 imienia Mikołaja Kopernika w pięknym mieście Iławie Lubię wędkować metodą spiningową Na rzece Iławce, oraz na jeziorze Iławskim Wink W poprzednim sezonie złowiłem tam kilka wymiarowych szczupaków, oraz bardzo piękne okonie do 30 cm Big Grin Kilka razy byłem tam na łódce z pewnym doświadczonym w wędkarstwie panem 60 lat + Big Grin W tym roku zamierzam chodzić w maju na szczupaczka. We wakacje na okonia i wrzesień,październik dalej szczupak Wink Pozdrawiam Szymon.
Reply
Mam słabe łowiskoSad
Ale w środę do wujka jadę to przynajmniej jedną złowię Big Grin
Mój rekord to 12 ryb w ciągu 3h.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)