Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sześciopak/kaloryfer na brzuchu w 9 miesięcy.
Cześć, mam zamiar wyrobić sobie kaloryfer na brzuchu na wakacje. Jakie cwiczenia polecacie? Mam 13 lat, jestem meega chudy (155/38)
Reply
A naprawdę jest ci kaloryfer potrzebny do szczęścia w wieku 13 lat?
Reply
Najpierw masa, potem rzeźba. Przytyj przynajmniej do 45-50kg bo z taką masą to będzie komicznie wyglądało. Tongue
Reply
50 kg? z chudzinki ma się zrobić pączkiem? ;x

Narcorek:
lepiej mieć kaloryfer, niż 300 lvl w grze Cool

kezcesujtow:
Po 1 musisz zrobić masę mięśniową. Mięśniową nie tłuszczową. Czyli musisz przestrzegać odpowiedniej diety. Do tego musisz iść na siłkę, bo obciążeniem własnego ciała nic nie zdziałasz. To jest trudny temat i mógłbym się rozpisać na 1000 znaków, ale moim zdaniem to nie ma sensu. Wpisz sobie na yt Kulturystyki100pro , WarszawskiKoks , BrandFitness, oraz poszukaj pomocy na sfd.pl i kfd.pl. Tam wszystkiego się dowiesz. Wink
Reply
Wiesz co ja również jestem "mega chudy" ok 177cm i 54kg więc BMI wskazuje lekką niedowagę nawet, a robiąc A6W w tydzień pojawił się kaloryfer, na tyle widoczny by zauważyły go koleżanki. Myślę czy nie porobić dalej, by był jeszcze bardziej widoczny...
Jak by co mam 16lat.
Na chudym ciele szybciej widać efekty.
Reply
Najlepiej poczekać z tym jeszcze parę lat, potrzebujesz ciałka, a to z wiekiem Ci przyjdzie. Odnosząc się do pytania, najlepsze są brzuszki i nożyce skośne.
Reply
Przytyj do 43,44 kg, jedz więcej kalorycznych potraw, wtedy zacznij robić a6w

Przy 155 wzroście 50kg to nadwaga ;x
Reply
Smile 
Masz kaloryfer na klacie? Haha. Dziwne. Tongue
Reply
BMI to nie wskaźnik dla ludzi uprawiających sport.

Lanserek:

Zdziwiłbyś się, co można zrobić , mając tylko drążek i masę swojego ciała.

kezcesujtow:

Klasycznie nie pomogę komuś, kto chce zrobić tylko jedną partię. Za rok będziesz żałował, że robiłeś sam brzuch. Bez klatki wygląda komicznie, klatka bez barków wygląda komicznie, barki bez ramion wyglądają komicznie itd. Chyba że marzy Ci się sylwetka atlety z Auschwitz (

).
Reply
Wiem, że z obciążeniem własnego ciała też można daleko dojść, ale mam trochę bekę z ludzi, którzy myślą, że porobią A6W tydzień- dwa i będą mieć na brzuchu kaloryfer jak Ci, co przestrzegają diety i ćwiczą miesiącami.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)