Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ćwiczenia, dieta - porady
Po bardzo długim okresie wegetacji, witam ponownie.

Jak sama nazwa wskazuje - temat dotyczy ćwiczeń (głównie tych na siłowni, aczkolwiek równie dobrze mogą to być ćwiczenia domowe) i diet (czy to na przybranie masy mięśniowej, czy to spalenie tłuszczu, czy po prostu zrzucenie zbędnych kilogramów bądź - utuczenie się (w przypadku chorobliwie chudych ektomorfików)).

Nie wiecie jak sobie wyrobić mięśnie brzucha bądź klatki piersiowej w efektywny sposób? Może chcecie mieć bardziej kształtny tyłek (to akurat do dziewczyn)? Słyszeliście coś o A6W, ale właściwie nie wiecie, jak to się je? Walcie śmiało.
Reply
Już w tamtym temacie ludzie wypowiadają się na temat siłowni, odżywiania, fitness itd.
Reply
Music 
Okej, w takim razie do zamknięcia, chociaż wydaje mi się, że porady treningowe i dietetyczne to co innego niż podawanie swoich wymiarów i rekordów.
Reply
(2013-09-09, 14:11:08)Tyler Durden Wrote: Okej, w takim razie do zamknięcia, chociaż wydaje mi się, że porady treningowe i dietetyczne to co innego niż podawanie swoich wymiarów i rekordów.

Czytaj ze zrozumieniem.
Reply
Czytam ze zrozumieniem, kochasiu, nie o to chodzi.
Widzisz różnicę pomiędzy wypowiadaniem się nt. odżywania (tak jak to wygląda w tamtym temacie), np. JA TO JEM KURCZAKA Z RYŻEM, A CZASAMI MI SIĘ TRAFI MAKARON Z BIAŁYM SEREM a układaniem diet pod grupę krwi, typ budowy i tryb życia? Jeśli nie, nie mamy o czym rozmawiać. Jeśli tak, widzisz też różnicę pomiędzy założeniem ideowym obu tematów. Tak, czy siak, i tak się zgodziłem, że temat faktycznie do kasacji.

Atdown
Założenia ideowe autora podesłanego przez Ciebie tematu:
Quote:Temat założyłem po to ,aby każdy mógł się pochwalić jakie ćwiczenia najczęściej wykonuje na siłowni,ile już ćwiczy,w jakim wieku zaczął ćwiczyć i jakie ćwiczenia poleca wykonywać

Czyli w skrócie - ile masz w bicu, jaki staż, co lubisz ćwiczyć i ew. co komuś polecisz. Naprawdę nie widzisz różnicy?
Reply
Nie pamiętam, żebym wdawał się w z Tobą w związek.

Nie czytałeś wcale tamtego tematu, skoro myślisz, że takie tam padają komentarze. Odsyłam tam chociażby do postów moich, ostatnio ludzie głównie o to pytają.

Super, że się zgodziłeś, zmień nazwę...

,,Ktoś założył bardzo wąski temat o siłowni, więc założę własny temat o wszystkim z tym związanym, bo przecież mam głęboko to, że w tamtym temacie ludzie sami przejęli inicjatywę i dyskutują o większej ilości dziedzin..."
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)