Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska piłka nożna - dlaczego tak słabo im idzie ?
Witam
Założyłem ten temat, gdyż korci mnie(a także wielu innych graczy Gra) pytanie:Dlaczego polska piłka stoi na tak niskim poziomie ?
Temat ten służy do "chwalenia się" swoimi pomysłami jak można temu zaradzić... Czy to wina trenera czy piłkarzy czy szkolenia ?

Co wy o tym myślicie ?
Reply
Star 
Bo w ataku gra drewno hehehehe Big Grin
Reply
Big Grin Ja myślę, że to wina trenera, ustawienia i zgrania. Smile
Reply
Wina Tuska
Reply
Sad 
Proszę o ogarnięte wypowiedzi Smile
Reply
Gdybyście zarabiali za zagranie jednego meczu 20 tys. złotych to też byście mieli gdzieś wynik Cool
Reply
Czyli sądzisz, że to wina piłkarzy i PZPN, że daje im tyle kasy ? To też może wpływać na to, ale mi się wydaje, że tkwi w tym jakiś większy problem...
Reply
Wina skautingu i szkółek treningowych, nic więcej.
Reply
tak częsty brak zaangażowania, po 2 brak dobrego rozgrywającego który wziął by na siebie opowiedzialność gry w Polskiej piłce wszystko wygląda na zasadzie mam piłkę oddaje bo się boje że stracę albo tracę bo myślałem co zrobić. Mało pojedynków 1 na 1 u nas prawie nikt nie kiwa podają niecelnie w tył zamiast przejść jednego obrońce i podać celnie do napastnika, przy korzystnym wyniku całkowicie oddają pole. Wycofują się i grają by nie stracić a wtedy najczęściej tracą. Od takie moje zdanie.

btw mogłeś poruszyć ten temat w temacie Wielcy fani piłki nożnej Wink
Reply
Bo zamiast jakiegoś dobrego trenera to jakąś pipidówe z Ruchu Chorzów czy innego chłamu.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)