Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska piłka nożna - dlaczego tak słabo im idzie ?
#41
(2013-08-30, 15:33:29)Alon No Fear Wrote: Gdybyście zarabiali za zagranie jednego meczu 20 tys. złotych to też byście mieli gdzieś wynik Cool

Gdybym zarabiał 20 tyś za mecz to dawałbym z siebie 150% za takie pieniądze a nie tak kaleczył i nie wkładał serca w mecze jak nasze ''złotka''.
Reply
#42
Hm, w sumie źle zrozumiałam i uznałam, że to temat o polskiej lidze, a nie reprezentacji Tongue Ale jak się tyle napisałam to mi szkoda usuwać, więc nie na temat Big Grin


Ja bardzo się nie znam, ale popatrzcie na newsy, ostatnio tak było z Sobotą, teraz np są newsy, że Salzburg chce Chrapka z Wisły. Jak tylko jakiś polski piłkarz się wykaże, to pojawiają się oferty z zagranicy, a każdy Polak oczywiście chętnie się wyniesie na lepsze pensje, do lepszej ligi itd. Generalnie ktokolwiek się w Polsce wykaże - ucieka zaraz za granicę. Polskie kluby nie są w stanie zapewnić pensji satysfakcjonujących nawet polskich dobrych graczy, a co dopiero innych, w porównaniu z klubami zagranicznymi. Wyobraźcie sobie polską ligę, w której grają chociażby 75% dobrych polskich piłkarzy typu te wszystkie młodziki teraz z reprezentacji typu Zieliński, Klich, "trójka z BVB", ci inni z Bundesligi typu Sobiech i chyba Boenish, nasi bramkarze wszyscy dobrzy. Oni nie grają dobrze jako reprezentacja, ale ciągle się słyszy o ich mniejszych lub większych sukcesach w klubach, np ostatnio Pawłowski w Maladze strzelił takiego fajnego gola z obrotu i to w bardzo trudnej sytuacji, nie że mu wyłożyli piłkę pod nóżki, tylko dzięki własnym umiejętnościom.

Więc, generalnie, nie ma kasy - polscy piłkarze przez sentyment albo patriotyzm tu nie zostaną, a zagraniczni w ogóle nie mają czego tu szukać oprócz jakichś słabawych.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)