Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska piłka nożna - dlaczego tak słabo im idzie ?
#11
(2013-08-30, 15:37:49)Starek Wrote: tak częsty brak zaangażowania, po 2 brak dobrego rozgrywającego który wziął by na siebie opowiedzialność gry w Polskiej piłce wszystko wygląda na zasadzie mam piłkę oddaje bo się boje że stracę albo tracę bo myślałem co zrobić. Mało pojedynków 1 na 1 u nas prawie nikt nie kiwa podają niecelnie w tył zamiast przejść jednego obrońce i podać celnie do napastnika, przy korzystnym wyniku całkowicie oddają pole. Wycofują się i grają by nie stracić a wtedy najczęściej tracą. Od takie moje zdanie.

btw mogłeś poruszyć ten temat w temacie Wielcy fani piłki nożnej Wink


Wiesz czemu? Bo tak ich nauczono w młodości, innego wytłumaczenia nie widzę.
Reply
#12
znajdź trenera który w rok przestawi drużynę tak by wybić im stare nawyki, oraz ich dobrze zgrać. U nas od dawna co przychodzi trener to robi swoją nową wielką drużynę po czym mija 1,2,3 rok i go wywalają zanim zdążył skończyć jakąś swoją wizje.Ferguson United też z dnia na dzień nie zbudował. Poza tym w wielkich klubach nowy trener nie niszczy działającej machiny tylko udoskonala. U nas zawsze się drużynę niszczy i układ od nowa co jest bezsensowne

Atup
czy ja wiem, u młodych zawodników (do lat 21 chociażby) tego nie ma. Wystarczy popatrzeć na mecze polskich młodzieżówek
Reply
#13
Jak dla mnie Krychowiak nie boi się grać, ale z tego co mi się wydaje uczono go grać w Polsce, ale jeszcze w miarę szybko wyemigrował do Francji. I tam go nauczyli Tongue
Reply
#14
Leo Benhaker czy jak mu tam. on byl najlepszy. ale skoro porównujesz Fergusona do Fornalika to graty.
Reply
#15
Leo był Holendrem, czyli też zagraniczna szkoła. Jak dla mnie przez wiele lat nie ma dobrego, naprawdę dobrego trenera.
Reply
#16
Star 
Ten z Bayernu jest wolny. Wiec co za problem troche grosza zapłacic. biedronka jest bogata co to dla nich.
Reply
#17
Na pewno przyjdzie. A trochę grosza? Tyle ile on by sobie zażyczył PZPN nigdy nie zapłaci. Jak dla mnie trzeba poszukać kogoś młodszego.
Reply
#18
porównuje go do ogółu trenerów polskiej repry, żaden nie dostał czasu każdego zwalniano po jakiejś porażce, Fergusonowi też takowe się zdarzały ale nadal był trenerem.
Reply
#19
Z tego co wiem, Fergie od początku w MU miał pod górkę i walczył o utrzymanie. W 4-5 lat stworzył jednak już dobry team walczący o wszystkie możliwe trofea.
Reply
#20
Bo mamy rasiaka !
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)