Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najman vs Burneika - Relacja na żywo!
#21
Mi się nie podobało zachowanie Najmana, bluzgi i to, że nie podał ręki Koksowi. Nie zniżajmy się więc do jego poziomu i oszczędźmy sobie wyzwisk, bo trza innych szanować Wink
Reply
#22
Będzie Wink
Może z Małyszem? Big Grin

A na serio to zastanawiam się z kim mógłby walczyć. Chciałbym go zobaczyć w walce z Butterbeanem Tongue Może po jego prawej ręce chłop by trochę się ogarnął.

_______

Co do walki to uważam, że każdy inny, nawet żółtodziób w MMA mógłbym zlać Koksa, bo jednak on niczego szczególnego nie zrobił, ale widać Najman ciężkim rywalem nie był. Wielu spodziewało się czegoś w stylu Pudzian - Najman.

A co do osoby Najmana - osobiście do ringu bym z nim nie stanął, bo ja i bicie się to dwie różne rzeczy, chociaż, gdyby trzeba było to coś tam umiem Tongue, ale... jeśli mi coś nie wychodzi i robię z siebie pośmiewisko to się za to nie biorę.
Reply
#23
Thumbs Down 
No tak, wielu uważa, że skoro mówisz o Najmanie jako słabym to sam musisz być silniejszy. Takie podejście ludzi też jest wkurzające, bo o niczym ostatecznie nie można podyskutować poza tym, czym się specjalizujesz.
Reply
#24
Albo kobiece MMA.
Reply
#25
Najman to baran. Jak Koxu się przewrócił mógł spróbować go przypiąć lub coś w tym stylu... Ogólnie, Najman się boi zaatakować pierwszy i zawsze będzie przegrywał. Koxu na początku próbował tych swoich kopów, ale Najman skutecznie uciekał. Big Grin Od początku byłem za koxem. Ciekawe jakby wyglądała walka: Koxu vs. Pudzian Tongue.
Reply
#26
Ja osobiście bym zobaczył walkę Najman - Henio z "Pamiętników z Wakacji"

Atminus
Pozdro Big Grin
Reply
#27
Najśmieszniejsze jest to, że jest to 3 walka stulecia w ciągu dwóch-trzech lat Confused.
Reply
#28
Ale podskoczyła mi adrenalina jak Robert walczył no bez kitu Big Grin
Reply
#29
Nie mam kablówki ale oglądałem dziś całą walkę na YT. Tak myślałem,że koxu wygra. Ale,ze Najman uciekł i musieli go gonić z pucharem dla przegranego Big Grin hahaha
Reply
#30
Najman się nie liczy i się tylko ośmiesza. Ale ma z tego kasę. Każdy chce zobaczyć jak dostaje *** i dlatego mu płacą. Powinien zrezygnować, bo jest za słaby, ale jak widać, ponad honorem ma pieniądze.

I ktoś tam mówił "mówicie, że słaby jest, a sami wyjdźcie". Pff.. bo jest słaby- jak na zawodowego "fajtera". Nie można porównywać, go do zwykłych ludzi. Z każdym z nas by wygrał, ale to nie oznacza, że jest mocny, bo gdyby taki był, to by wygrywał swoje walki. To tak jak powiedzieć, że Mateja jest dobry, bo skoczył by dalej od każdego z nas.


ps. Walka była żałosna. Jak ma uciekać, to niech wcale nie wychodzi. Rozumiem taktykę- cios i odskok, i tak cały czas, ale bez przesady, nie zabawa w łapanego. Pomylił chyba dyscypliny.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)