Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Airsoft - dyskusja na froncie
#21
Jak będę sam zarabiał pieniądze to rozważę decyzję o dołączeniu się do takiej zabawy. Tylko bym do tego czasu musiał zebrać kilkunastu ludzi którzy by ze mną mogli postrzelać.
Reply
#22
U mnie często chodzimy we czterech ( rozgrywka 2x2 ). Jeśli ktoś mało wybredny, to i tak da radę fajnie czas spędzić Tongue
Reply
#23
Heart 
Zawsze coś.Big Grin
Reply
#24
Kupiłem replikę Sig Sauera P226 z laserem (już mnie realistycznym) i kulkami za 12 złotych gdzieśtam - i strzelanie z kolegami to niezła zabawa, przyznam. Wink
Reply
#25
Ja mieszkam we Włocławku ale mam tylko 15 lat. Na replike też mnie nie stać zbytnio.
Reply
#26
Te baterie w elektrycznych można ładować, czy sie je wymienia?
I jeśli nie mam za dużo siły, to nie warto inwestować w sprężynowe, prawda?
Reply
#27
Dlatego ja kupie jakąkolwiek replikę dopiero gdy będę w stanie sam zarabiać pieniądze.Big Grin

btw: Ile by kosztowała replika jakiejś fajnej snajperki? Ja gustuję praktycznie tylko w snajperkach.;D
Reply
#28
Fajne snajperki to pewien wydatek. Kolega ma używane L96, które kupił za 400 zł (nie znam ceny nowego egzemplarza) i jest średnio zadowolony.

Gusanad:

Replik sprężynowych, innych niż karabiny wyborowe i strzelby, nie warto w ogóle kupować. Baterie się ładuje.
Nie są to zwykłe, małe akumulatorki, jak w pilocie od telewizora, tylko składają się z (chyba) 6-8 ogniw(cel) i wystarczają na znacznie dłuższy okres czasu.
Reply
#29
Ja moją kochaną l96 kupiłem za 300zł, ale lekko używaną. Świetnie mi służyła, ale zepsułem tłok, może potem wrzucę zdjęcie. Lunetę dostałem. Myślcie, że opłaca się oddawać do naprawy? Bo mam w mieście taki punkcik, gdzie jest pełno wyposażenia do ASG.
Reply
#30
Ja oddałem używanego kałacha na podobno najlepszy serwis w mieście. Kable zostały wymienione na beznadziejne, sztywne, przypominające samochodowe, szczerbinka miała pękniętą podstawę i była dziwnie ,,inna" niż przed oddaniem do naprawy. Nie polecam bezgranicznie ufać serwisantom.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)