Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
a6w-pytania(+)
Mam dwa pytania dotyczące "szóstki weidera". Po ilu dniach można zobaczyć efekty oraz czy jeśli zwiększę intensywność ćwiczeń(tj. 2 razy dziennie), będzie lepiej?(+)
Reply
13dni ... ?! No tak 10-15 będzie widać jeśli masz twardy brzuch.Zwiększ jak chcesz Cool
Reply
tydzień bo sam robie.

Attak
Reply
Panowie, jeszcze pytanie... na mięśnie brzucha(żeby wyrzeźbić-mam mocne ale musze wyrzeźbić) jakie jeszcze ćwiczenia?
Reply
Wystarczy jedynie a6w.
Reply
Po tygodniu będą widoczne efekty małe ale będą.

Rób 300 brzuszków dziennie powinno pomóc Smile

AtDown

Wyobraź sobie jak da radę na raz to czemu nie?Jak nie da to 100x3..Troszkę logiki, -,-
Reply
Nie rób tego cholerstwa, bo strasznie obciąża kręgosłup.Będziesz potem chciał zrobić serie ze sztangą i CI strzeli w plecach jak mi.Mój trener też tego nie poleca.

AtUP 300 brzuszków na raz?Pozdro...
Reply
nie zmieniaj intensywności ćwiczeń takie coś nic nie daje ćwicz regularnie i daj odpocząć mięśniom one budują się w czasie odpoczynku nie w czasie ćwiczeń, owszem efekt będzie ale na jak długo ? Smile po prostu napompujesz mięsień a on z czasem opadnie.
Po całym cyklu możesz ponowić ćwiczenia dokładając coś innego. Zależy też ile masz tkanki tłuszczowej jak masz jej trochę za dużo dorzuć inne areoby + bieganie bo nic nie zleci a efekt żaden
Reply
ABS2 jest obok aerobicznej 6-stki Weidera drugim najbardziej popularnym systemem ćwiczeń mięśni brzucha. ABS2 jest postrzegany jako trening dla bardziej zaawansowanych. Niektóre ćwiczenia są cięższe niż przy np. 6-tce Weidera i wymagają dość dobrej kondycji fizycznej. Dodatkowo, aby ćwiczyć systemem ABS2 nie wystarczy Ci kawałek podłogi. Potrzebny będzie również drążek. Niemniej jednak, jeśli ukończyłeś 6-stkę Weidera i chcesz rozwijać się dalej, ABS2 jest dla Ciebie świetną propozycją.

Legenda głosi, że trening ABS2 wynaleźli uczeni z uniwersytetu Stanforda u USA. Ponoć badali mięśnie i ćwiczenia przez aż 6 lat żeby wypracować najlepsze rozwiązanie dla sportowców i kulturystów.

Czy to prawda, czy nie, ABS2 jest naprawdę dobrym zestawem ćwiczeń, który zmusza do pracy zarówno górne jak i dolne partie mięśni brzucha dbając dodatkowo o bezpieczeństwo Twojego kręgosłupa.

Bardzo dużym plusem treningu ABS2 jest też to, że rozwija nie tylko mięsień prosty brzucha, ale także pozostałe grupy mięśni brzucha.

http://www.miesniebrzucha.pl/miesnie-brzucha-cwiczenia/abs-2-dla-zaawansowanych
Reply
A w ile dni będzie widać jakieś efekty ?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)