Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
a6w-pytania(+)
#1
Mam dwa pytania dotyczące "szóstki weidera". Po ilu dniach można zobaczyć efekty oraz czy jeśli zwiększę intensywność ćwiczeń(tj. 2 razy dziennie), będzie lepiej?(+)
Reply
#2
13dni ... ?! No tak 10-15 będzie widać jeśli masz twardy brzuch.Zwiększ jak chcesz Cool
Reply
#3
tydzień bo sam robie.

Attak
Reply
#4
Panowie, jeszcze pytanie... na mięśnie brzucha(żeby wyrzeźbić-mam mocne ale musze wyrzeźbić) jakie jeszcze ćwiczenia?
Reply
#5
Wystarczy jedynie a6w.
Reply
#6
Po tygodniu będą widoczne efekty małe ale będą.

Rób 300 brzuszków dziennie powinno pomóc Smile

AtDown

Wyobraź sobie jak da radę na raz to czemu nie?Jak nie da to 100x3..Troszkę logiki, -,-
Reply
#7
Nie rób tego cholerstwa, bo strasznie obciąża kręgosłup.Będziesz potem chciał zrobić serie ze sztangą i CI strzeli w plecach jak mi.Mój trener też tego nie poleca.

AtUP 300 brzuszków na raz?Pozdro...
Reply
#8
nie zmieniaj intensywności ćwiczeń takie coś nic nie daje ćwicz regularnie i daj odpocząć mięśniom one budują się w czasie odpoczynku nie w czasie ćwiczeń, owszem efekt będzie ale na jak długo ? Smile po prostu napompujesz mięsień a on z czasem opadnie.
Po całym cyklu możesz ponowić ćwiczenia dokładając coś innego. Zależy też ile masz tkanki tłuszczowej jak masz jej trochę za dużo dorzuć inne areoby + bieganie bo nic nie zleci a efekt żaden
Reply
#9
ABS2 jest obok aerobicznej 6-stki Weidera drugim najbardziej popularnym systemem ćwiczeń mięśni brzucha. ABS2 jest postrzegany jako trening dla bardziej zaawansowanych. Niektóre ćwiczenia są cięższe niż przy np. 6-tce Weidera i wymagają dość dobrej kondycji fizycznej. Dodatkowo, aby ćwiczyć systemem ABS2 nie wystarczy Ci kawałek podłogi. Potrzebny będzie również drążek. Niemniej jednak, jeśli ukończyłeś 6-stkę Weidera i chcesz rozwijać się dalej, ABS2 jest dla Ciebie świetną propozycją.

Legenda głosi, że trening ABS2 wynaleźli uczeni z uniwersytetu Stanforda u USA. Ponoć badali mięśnie i ćwiczenia przez aż 6 lat żeby wypracować najlepsze rozwiązanie dla sportowców i kulturystów.

Czy to prawda, czy nie, ABS2 jest naprawdę dobrym zestawem ćwiczeń, który zmusza do pracy zarówno górne jak i dolne partie mięśni brzucha dbając dodatkowo o bezpieczeństwo Twojego kręgosłupa.

Bardzo dużym plusem treningu ABS2 jest też to, że rozwija nie tylko mięsień prosty brzucha, ale także pozostałe grupy mięśni brzucha.


http://www.miesniebrzucha.pl/miesnie-brzucha-cwiczenia/abs-2-dla-zaawansowanych
Reply
#10
A w ile dni będzie widać jakieś efekty ?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)