Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Światowa Siatkarzy 2013!!!
#81
W takim razie wymienić wszystkich? Tongue Przypomnijmy sobie LŚ 2012.
MVP - Bartek Kurek
Naj. atakujący - Zibi
Naj. blokujący - Marcin Możdżonek
Naj. libero - Igła

Myślę, że to jednak coś znaczy. W tej edycji wszyscy grali po prostu źle, nie wiemy jak graliby zmiennicy(jednak brawa dla Kuby Jarosza, bo wyróżniał się) i tutaj się zgadzam, że AA powinien częściej i szybciej w meczu wprowadzać zmiany, czasem byłem bardzo zdziwiony dlatego są przeprowadzane wcale lub tak późno. To samo z Igłą, jak cały zespół to cały, tutaj mamy pocieszenie, że mamy tak świetnego zastępcę dla Krzyśka.
Grzesiu Bociek grał świetnie, ale popatrzmy na przeciwnika, nie jest z najwyższej półki światowej siatkówki. Muzaja wprowadzać można, ale nie ma co liczyć, że nagle pociągnie zespół.

Parę słów obrony ode mnie, bo się bardzo zdziwiłem po przeczytaniu komentarzy, nie można skreślać chłopaków po jednych zawodach.
_______________
Co do Mariusza, to też bardzo mi szkoda, że nie gra w reprezentacji, przecież to by było ogromne wzmocnienie. Ale cóż, jest jak jest i tego nie zmienimy.
Reply
#82
Exclamation 
Najlepszego blokera dostał Możdżonek, a w finale nie grał, bo dostał kontuzji. Cool Ja też ich nie skreślam, ale troszkę świeżości by się przydało w zespole.Popatrz na Bułgarów teraz, bez Kazyiskiego, Żekowa i Nikolova.Grają naprawdę nieźle. Wink Wiem, że nie grają z problemów ze swoją federacją, ale na razie się to nieźle sprawdza.
Reply
#83
Co to MVP Kurka nie mam żadnych zastrzeżeń to co ten chłopak robi w ataku jest mistrzowskie jeszcze trzeba podkreślić, że on jest przyjmującym, lecz teraz poprawił zagrywkę i jest to jego atut, bo kiedyś serwował słabo tzn zdarzały mu się serie, ale krótkie. Co to Możdżonka dla mnie on w ataku jest słaby nie ma tego uderzenia co np Nowakowski.
Szkoda też, że Winiar doznał kontuzji i nie mógł grać a on jest ostoją naszej drużyny.
Reply
#84
Co tu więcej mówić... stało sie Cry
Jak myślicie, jaka reprezentacja będzie świętować po finale tegorocznej LŚ? Ja stawiam na Brazylię, szaleją w tym roku, na dobrą sprawę to nic nowego.
Reply
#85
Exclamation 
No Brazylia zawsze była wielka i też stawiam na nią.
Strasznie mi było ich szkoda jak przegrali na Igrzyskach chciałem żeby zdobyli złoto.Rosja wygrała po zagraniu vabank przez Alechne stawił Muserskiego na atak a to co on zrobił to szok, ale cóż szkoda mi Brazyli mam nadzieje, że wygra LŚ.
Legenda Brazylii Giba zakończył kariere myślałem, że na koniec zdobędzie ten złoty medal, no ale tak bywa raz się jest na samej górze raz troche niżej.
Reply
#86
Mamy taki team, a ciężko nam to idzie. Zobaczymy co będzie na ME, ale na chwilę obecną, różowo to nie wygląda.
Reply
#87
Brazylia nawet jak spada niżej to i tak jest bardzo wysoko. Muserski to klasa sama w sobie, On o ile dobrze wiem to grał kiedyś na ataku, ale został przestawiony na środek.
Reply
#88
Shocked 
Kiedyś co Brazylia grała to była masakra nikt nie grał tak jak oni w ogóle dużo drużyn nie chciało grać tak jak oni czyli szybkimi rozegraniami.Teraz dużo ekip gra szybko, ale Brazylia i tak gra najszybciej skład na IO 2004 czy też na MŚ 2006 gdzie graliśmy z nimi finał na yt są mecze właśnie z imprezy Mistrzostw Świata, tamten skład Brazylia to było mistrzostwo nikt ich nie mógł pokonać.
Reply
#89
nooo, ale nie którzy mają swój koniec. przeciez do 67 lat nie beda grac...
Reply
#90
Dzisiaj Bociek grał w wygranym z Koreą pld. (3:2) meczu uniwersiady sam zdobył z 30 punktów, był wszędzie, blok, kapitalny atak. Szkoda ze w Polsce zawodnik 19 letni jest uznawany za talent, podczas gdy w innych kadrach grają nawet 17latkowie. I tak niestety nie jest tylko w siatkówce Sad
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)