Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Światowa Siatkarzy 2013!!!
#71
3:2 dla Bułgarów
Reply
#72
Dobrze,że nie oglądałem,bo bym się tylko wkurzył,a tak sobie w lola grałem .____.
Reply
#73
Polaczki wygrywając 0:2 przegrali 3:2 hehehe
Reply
#74
Kosok i Możdżonek? Według mnie to dobrzy zawodnicy i grają tak jak cały zespół, co poradzić. Chociaż do Możdżonka w tej edycji LŚ nie mam pretensji, według mnie zrobił swoje. Kurek to ofensywny przyjmujący, nie można być najlepszym we wszystkim...
Forma przychodzi i odchodzi, nie jesteśmy Brazylią by mieć ją ciągle.

Mroczny Tropiciel:
Dość śmiała teza, bo przecież to tylko jedne zawody, no, może jeszcze większe szanse pokładaliśmy w igrzyskach, ale to już inna sprawa. Porównywanie polskiej siatkówki do polskiej piłki nożej to dla mnie kpina, beż żartów, błagam.

Pomimo to dali ciała, na to już nic nie poradzimy. ''Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce'', panowie, nie skreślajmy ich! Smile Trzeba jeszcze bardziej dopingować i wspierać chłopaków, a będzie dobrze.
Reply
#75
Jeszcze mamy Justynę Kowalczyk i lekkoatletykę. Tongue


A co do siatkarzy.Proszę panie AA żeby zmienił pan tego bezmózgowca Bartmana, co on robi w reprezentacji to nie mam bladego pojęcia.Dzisiaj oglądałem Uniwersjadę, mecz Polaków z Koreańczykami i to, co robił Grzesiu Bociek, po prostu finezja.Wprowadzać proszę też mojego znajomego Maćka Muzaja. Cool
Zmienić też rozgrywającego, Żygadło co druga "wystawiona" piłka jest niedokładna.Dać więcej szansy Fabianowi, proszę.Wyrzucić z kadry Możdżonka i Kosoka, wprowadzić Wiśniewskiego i Wronę.Aktualnie WIŚNIA jak dla mnie, jest najlepszym polskim środkowym.A na libero niech już zostanie Zatorski, o wiele lepsze przyjęcie od Ignaczaka.
Reply
#76
Eh no cóż jestem fanatykiem tego sportu i szkoda, że przegraliśmy w tamtym roku się cieszyliśmy, bo zajmowaliśmy pierwsze miejsce w LŚ.
W tym roku nie wyszło i trudno czekam na ME i myślę, że coś osiągniemy.
Brakuje mi w kadrze Wlazłego, bo jak patrze na naszych atakujących to są przeciętni raz graja super a raz nie, a tak nie może być to co Mariusz pokazuje na atakuj jest godne podziwu szkoda, że nie ma go w kadrze, lecz mam nadzieje, że jeszcze się dostanie.
Tutaj imponujący atak, który robi na mnie ogromne wrażenie.Nie ma też co się oszukiwać Kurek w naszym zespole robi największa prace w ataku dostanie piłe to kończy.
Reply
#77
No Wlazły by się przydał Smile.
Reply
#78
Wlazłego od dawna w kadrze brakuje :<
Reply
#79
Do Wlazłego przyda się Grzegorz Bociek. Tongue
Reply
#80
Wlazły, Gruszka, Świderski to byli zawodnicy ;x
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)