Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Światowa Siatkarzy 2013!!!
#31
Włosi są mocni, ale nie na tyle żeby wygrać, ale pudło? Czemu nie w sumie należy się im... Smile


Ciekawi mnie czego Iran grał w grupie B, a jest debiutantem przecież ta grupa "słabsza" jest C, ale jestem pełen podziwu dla Iranu to co grali z Włochami czy Serbami to jest naprawdę, nasi siatkarze powinni się uczyć.
Reply
#32
A Kuba co tak słabo?
Reply
#33
Niektórzy chyba nie wierzą w naszą drużynę, ojj nieładnie Sad Z meczu na mecz grają coraz lepiej, myślę, że powinni wygrać te 2 mecze w Bułgarii, chociaż po 5 setach.
Chilloutx:
Kubańczycy w tym roku wystawili bardzo młody skład, większość to niespełna 20-latkowie, nie doświadczeni, dlatego nie ma co sie dziwić. Kubańska federacja sama sobie zrobiła psikusa, ale to już nie nasz problem Tongue
Reply
#34
z 4 punktami pewności nie mamy na wyjście
Ogółem lige światową obstawiał dla Brazylii Rosji lub Włoch
Reply
#35
tak myślałem
Reply
#36
Ja w tym sezonie coś nie widzę Rosji jak tryumfatora LŚ, to nie są Ci samo Rosjanie co na igrzyskach.
Reply
#37
Rosjanie dopiero się napędzają, pokazali charakter w meczu z Niemcami, w którym przegrywali 2:0, a wygrali 3:2, turniej finałowy dopiero za tydzień więc jeszcze wszystko się może wydarzyć w tym okresie czasowym.
Reply
#38
(2013-07-10, 09:54:20)Producent Bomb Wrote: Rosjanie dopiero się napędzają, pokazali charakter w meczu z Niemcami, w którym przegrywali 2:0, a wygrali 3:2, turniej finałowy dopiero za tydzień więc jeszcze wszystko się może wydarzyć w tym okresie czasowym.


Jakie uczyć, co ty człowieku gadasz...
Reply
#39
W Polaków wierzymy, to proste, będziemy kibicować w piątek, bo jak ten mecz w pałę, to wiadomo co i jak.
Natomiast mnie zastanawia jedno - większość z Was pisze o Rosji jako o jednym z tryumfatorów, a tymczasem... Jest duże prawdopodobieństwo, że ich w Final Six zabraknie! Niemcy muszą co prawda wygrać dwa mecze z rewelacyjnym Iranem, ale stać ich na to. Także ja oprócz Polsce będę kibicował Niemcom z Jochenem na czele Smile
Reply
#40
Mi się wydaje, że Rosjanie nie mają dużych szans Wink
Wojciech Jaruzelski:
Jak wiadomo tam jest trudna sytuacja polityczna związana z komunizmem. Szkoda mi Kubańczyków, bo oni grają na luzie i mają potencjał. Tacy zawodnicy jak Leon, Diaz i kilku innych mogli by powalczyć o awans do turnieju finałowego. Nie można zapominać, że są wicemistrzami świata Wink Leon ma zakaz grania, bo zdecydował się wyjechać do Europy, a ściślej do Polski, bo ma tu dziewczynę Big Grin. Dodatkowo nie może grać przez 2 lata w żadnym klubie. Mogą go kupić, ale będą mu musieli płacić przez te 2 lata za nic. No, ale potem może się spłacić. Wyraził nawet chęć grania w Resovii, ale nie było ich stać na jego zatrudnienie Angry Pewnie trafi do Rosji.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)