Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Światowa Siatkarzy 2013!!!
#11
Bardzo możliwe. Ciekawy transfer Veresa. Resovię akurat lubię, ale najbardziej kibicuję Indykpolowi Olsztyn, mieszkam niedaleko Olsztyna Big Grin No i teraz, jak na swoje możliwości w miarę się zbroją. Ściągnęli kilku doświadczonych graczy, jest wielu młodych z potencjałem, teraz tylko grać. Myślę, że ostatniego miejsca w lidze już nie będzie. Czekam na czasy sprzed kilku lat, gdy Olsztyn bił się z najlepszymi Wink
Reply
#12
Ja mieszkam w Rzeszowie Cool
Reply
#13
Szkoda,że Grozer nie gra już w Resovi.
Reply
#14
Smile 
To nic dziwnego, że kibicujesz Resovii Big Grin Wracając do Ligi Światowej to myślę, że brakuje nam porządnego atakującego. Bartman gra na emocjach, bije przed siebie. Jarosz trochę poprawił atak, ale to i tak nie jest to Big Grin Brakuje mi takiego bombowca typu Zaytsew z Włoch. Może Wlazły by coś zmienił, ale jak wiadomo jakieś tam konflikty są.

Atup No Grozer to był bombowiec Big Grin
Reply
#15
Savani serwuje mocniej niż Zaytsew.Jak mu się uda to jakoś tak 120 km/h.Ale my mamy Kurka,który też potrafi zeserwować Big Grin
Reply
#16
Final six nie dla naszych, sorry. To, co pokazali w przedostatnim meczu z USA... no comment. Ledwo w ti-breaku wyciągnęli. Wczoraj... no... jako-tako. Zeszłoroczny tryumf raczej się nie powtórzy.
Zobaczymy, co będzie dwunastego z bułgarią.
Reply
#17
Tu już nie chodzi o zagrywkę nawet. Włosi wgl mają kilku, którzy potrafią uderzyć na zagrywce. Ale chodzi już o same ataki, łapie wysoko, obija blok. Podałeś jeszcze lepszy przykład Grozera Wink Kurek akurat zagrywkę poprawił, ale kontuzja go zepsuła, bo już tak spektakularnie nie atakuje. Zawsze to kontra, 2 linia i Kurek kończył, teraz często zwalnia ręke, ale i tak dobrze jest.

Atup Oni psychicznie teraz są baaardzo słabi.
Reply
#18
A co było Kurkowi? Szkoda,że Grozera nie ma na tym turnieju.Też kontuzja.
Reply
#19
Bug 
Przeszedł do Dynama, i w lidze coś ze stawem skokowym chyba miał. Trochę ją leczył i jak to po kontuzji, już takiej pewności nie ma.
Reply
#20
No właśnie, oni często mają dołki psychiczne i grają okropnie nierówno. A to sprawia, że ich wydajność maleje... :_:
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)