Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program 300 brzuszków. Help.
#11
Od paru miesięcy zamiast coli, napojów gazowanych piję wodę. Big Grin No rozważam siłkę, ale jeszcze myślę nad boksem, tylko lipa , bo u mnie w mieście nie ma żadnych treningów, co najwyżej mógłbym iść na kajaki i tam mam dostęp do siłki tylko musiałbym wyrobić sobie kartę pływacką Cool
Reply
#12
(2013-06-29, 11:54:23)Ragha Wrote:
(2013-06-29, 11:44:31)Pan Karma Wrote: Bieganiem mięśni nie zrobisz, jak przedobrzysz to źle się to skończy, w szóstej serii po prostu wyciśnij tyle ile zdołasz, bo o to w tym chodzi przecież.

Czyli post z serii "specjaliści z Gra" - początek to totalna bzdura.

Czyli post z serii "specjaliści z Gra" - początek to totalna bzdura.

Teoretycznie każdy wysiłek wpływa na mięśni, ale jak biegasz na długie dystanse dla wyrobienia mięśni brzucha to za dużo nie wskórasz. Bieganie jest stricte kondycyjnym ćwiczeniem + spalaniem tłuszczu i jeszcze nie spotkałem się z kimś kto swój kaloryfer zawdzięcza bieganiu Smile.
Reply
#13
No, ale nie muszę mieć od razu klaty jak kulturysta. Mogę wykonywać ćwiczenia, które wyrobią mi też inne partie, ale o ,,klate'' głównie mi chodzi . Tongue
Reply
#14
Jak będziesz chodzić na siłownie, to rób zawsze zdjęcia gdy jesteś po treningu i jesteś spomopowany, wtedy wrzucaj na fejsa, tysiące lajków.
Reply
#15
Jak klate to jeszcze przyda się 100pompek.pl
Reply
#16
Witaj w klubie też wzbogacam klatę Big Grin
Reply
#17
pomóżcie mi też. Tongue
Reply
#18
zrób sobie a6w
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)