Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaloryfer w 2 miechy,
Witajcie.
Jak wiecie idą wakacje, więc chcę w te 2 miesiące porządnie się przygotować na 3 klasę.
Mam pełne 2 miesiące na ćwiczenia.
Czy bieganiem, robienie pompek brzuszków, podnoszenie na klate, plecy..
Da mi w 2 miesiące efekty?

Chcę mieć przynajmniej zarys kaloryfera i ładną posturę ciała.
Od razu piszę że lecę na rzeźbę, broń boże na masę!

Ograniczyć węglowodany,skrobia, tłuszcze?
I czy uda mi się ? proszę mi napisać co minimalnie powinienem wykonywać by mieć boskie ciało w 2 miesiące. Za pomoc plusy.
Reply
Już samo "by mieć boskie ciało w 2 miesiące" wydaje się żartem. Big Grin Ale oczywiście, że w 2 miesiące można coś osiągnąć, jeżeli zależy Ci na brzuchu rób brzuszki, najlepiej seriami. Poprzez pompki i podciąganie też da się zrobić brzuch, ale na pewno nie w 2 miesiące. Smile No i ćwiczenia na siłowni polecam oczywiście. Bieganie rzeźby nie da, ale także polecam. I nikt Ci nie powie, co "minimalnie" powinieneś wykonywać, bo to już jest u każdego sprawą indywidualną.
Reply
Emm ciężko określić czy w 2 miechy będzie widać kaloryfer oczywiście jest to możliwe Big Grin Ja to bym Ci radził robić dziennie 100-200brzuszków, chodzić na basen, biegać i podciągać się to podobno bardzo pomaga w urzeźbieniu brzucha, klatki, pleców no i oczywiście kondycję Sobie wyrabiasz. Powodzenia w ćwiczeniach Wink
Reply
Jeśli masz płaski brzuch, to jakieś zarysy są możliwe.
Reply
Jeśli chcesz mieć kaloryfer po pierzyną z tłuszczu to nie biegaj.
Druga sprawa. Skąd mamy wiedzieć jak wyglądasz? Może jesteś spasiony!
Podaj swoje wymiary, a nie.
Reply
Jak masz trochę tłuszczu do spalenia to polecam basen, czy jakąś inną wodę. W wakacje pływanie to doskonały zamiennik (co nie wyklucza samego biegania jeśli masz czas) biegania przy odchudzaniu się.
Reply
Dorzuć pływanie - rozwija wszystkie mięśnie. Jak masz pieniądze to kup sobie płetwy.
Reply
Wiek - 15 lat
Wzrost - 170+ (nie wiem ile)
waga - 62 kg.
Reply
Typ budowy Twój, dot. dietę, proponowane atywnosci fizyczne...?Heninger:
Reply
Brzuszki odradzam. Wbrew pozorom nie robią ,,klaty''. Obczaj sobie ćwiczenia dla bokserów, tam się dowiesz jak osiągnąć to czego oczekujesz. Big Grin Jeżeli będziesz trzymał się diety i ćwiczeń to na pewno zobaczysz efekty. Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)