Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaloryfer w 2 miechy,
#51
Hmm... ćwiczeniami bez ciężarów raczej za dużo nie osiągniesz w 2 miechy, najwyżej podniesiesz wytrzymałość. Jeśli byś ostro pocisnął i chodził codziennie na siłownie + używałbyś jakiejś diety to byś przypakował.
Reply
#52
Mięśnie nie rosną na siłowni, tylko w czasie regeneracji. Na siłowni niszą się włókna mięśniowa, a podczas regeneracji mięśnie rosną, jakby codziennie ćwiczył nic by nie osiągnął Big Grin
Reply
#53
Question 
Fakt. Po prostu spalał by mięśnie.
Reply
#54
Bez przesady, gdyby ćwiczył inne partie w różne dni to by mógł chodzić codziennie, bo wątpię, żeby miał czas i chęci na wyrobienie całego ciała w jeden dzień...
Reply
#55
Takie malutkie pytanie czy przez te 2 miesiące bym ciągle biegał, pływał nad rzeką robił pompki brzuszki, podciąganie się, podnoszenie sztangi na klatę, nogi. Oraz ABS na drazku to bylby we wrzesniu taki efekt?
taki efekt chciałbym osiągnąć (góra)
Reply
#56
Z ćwiczeniami nie ma co się spieszyć.Daj sobie czas.
Reply
#57
To zależy od Twojego ciała, regularności ćwiczeń, intensywności ćwiczeń, obecnej kondycji fizycznej i wielu czynników po drodze. Raczej skup się na wykonywaniu ćwiczeń a nie patrz na to w ile jaki będziesz.
Reply
#58
Biorąc pod uwagę, że masz 60kg przy wzroście 170+ nieco, to jesteś w podobnej sytuacji co ja. Gdybyś się bardzo zmotywował i trzymał diety, to myślę, że rok by wystarczył. ^^'AtKapioza:
Przedstawiona na zdjęciu sylwetka typowo atletyczna to nie jest zarys. Gdyby budowa takiej sylwetki zajmowała niewiele czasu to by taką posiadało większość zmotywowanego społeczeństwa. Ale mało kto da radę coś takiego zbudować, bo to nie jest jak z kaloryferem, że wystarczy kilka miesięcy, aby było coś ładnie widać. To nie tylko ćwiczenia mięśni, aby je uwydatnić i ładniej wyglądały. Po pierwsze, trzeba mieć mięśnie, bo to nie jest tylko ładnie zarysowany chudzina, to są rozbudowane i wymodelowane mięśnie. Może rok to przesada, ale nie krócej niż pół, bo nie posiadając masy mieśniowej(nie mylić z tłuszczową), czyli najzwyczajniej w świecie większej ilości mięśni, nie uzyska takiej sylwetki. A budowanie mięśni to nie jest zabawa, ciężka praca i dieta. Nie jestem pewien jak bardzo zmotywowany jest nasz kolega, ale przy największej możliwej dla nastolatka motywacji, nie zamydlę nikogo pięknymi nadziejami, że dbałość o sylwetkę to kwestia kilku miesięcy, czy jednych wakacji. Bo jak rozumiem - nie chodzi mu tylko o ładną klatkę piersiową.
Reply
#59
Bez przesady, chudy jest, zwykły zarys którego chce naprawdę nie zajmie wiele czasu, zwłaszcza, że przy tej wadze raczej nie ma czego zrzucać. Tongue
_
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)