Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaloryfer w 2 miechy,
#11
http://www.youtube.com/watch?v=c140_bqmfF0
Mam w miarę zaufanie do ekipy tworzącej te filmiki, bo już coś z nimi osiągnąłem. Od poniedziałku zaczynam to, więc możemy nawet razem. Ale oczywiście jakieś bieganie czy pływanie to podstawa.
Reply
#12
Biegi i 6 weidera Wink
Reply
#13
Polecam strasznie wznosy nóg, jeśli ogarniesz kilka w leżeniu i potrafisz się podciągać chociaż 3 razy to zacznij robić wznosy nóg w zwisie. Wink Mi od samej niskiej liczby wznosów od miesiąca (to było naprawdę słabe, 2 minuty szybkich wznosów) to mi brzuch stwardniał, a teraz kiedy robię powolutku, ilościowo wznosy to się coś rysuje już. Dopasuj dietkę, jeśli towarzyszy Ci lekka nadwaga i zacznij biegać/jeździć na rowerze, bo nawet jeśli jesteś chudy możesz mieć trochę odłożonego tłuszczyku, a bieganie pomaga je spalić. Życzę Ci powodzenia, ja osobiście jestem na poziomie wznoszenia kolan w zwisie i mam zamiar pracować nad sobą 3 tygodnie, bo potem obóz. Big Grin Ale zainteresuj się też innymi ćwiczeniami (pompki, pompki na rękach, podciągnięcia, mostki, przysiady) i przede wszystkim...

...żeby do czegoś dojść, trzeba...


Wink
_
Reply
#14
Bug 
A może A6W?
Reply
#15
Powiem wam tak szczerze mnie to śmieszy. Idą wakację i chcę mieć kaloryfer Pudzianowskiego.. Heh w 2 miechy? Wiecie ile Pudzianowski robił te mięśnie? Kiedyś chyba mówił, że kilka lat, a wy chcecie to zrobić w 2 miesiące? To trzeba czasu i dużo ćwiczeń. Lecz jeśli już chcesz ćwiczyć to polecam siłownię, pompki, brzuszki i przysiady w domu dziennie.
Reply
#16
Jak ktoś chce na plażę wyglądać jak Pudzian to pozdro. Co Ty wgl. porównujesz...
Reply
#17
Nic nie proponuję, ale mówię, że to wszystko wymaga czasu.
Reply
#18
chociaż ma ambicje Smile
Reply
#19
Dobra, ale jakby zaczął prędzej mieć tą ambicję to by już to lepiej było, a nie potem wszyscy się obudzą jak się wakacje zaczynają lub coś takiego.
Reply
#20
Nie chodzi mi że chcę na wakacje Wink
Po prostu chcę na następną klasę jakoś tak no jak ten gościu wyglądać:


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSzdnwoczDLSBQx2cykSPLn2wcorAmB8IYZSgEKPNi6T89vRz8h


___


Więc pytam się czy przy intensywnych ćwiczeniach oraz dobrej dziecie uda mi się do września wyglądać przynajmniej 5/10 jego wygląd ? chodzi mi o mięśnie brzucha oraz partii górnych.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)