Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sztuki Walki - Jaką drogą idziesz Ty?...
#81
Człowieku co ty wiesz o braku szkół walki, najbliższą mam ok 30km od domu ;_;

A jak to nie pomaga to na szajbusa.
Reply
#82
Brick 
Schiaz, owszem zgodze sie z tobą, ze gimnastyka to podstawa sam dobrze o tym wiem, jestem rozciągnięty ale niestety do szpagatu brakuje mi calkiem nie duzo. A cwicznia jakie polecili mi w internecie sa dosc slabe bo dlugo je wykonywalem.a umiem wyciagnac noge na 183cm wysokosci. Zawsze gdy mialem na porawde malo do szpagatu i przestawalem cwiczyc i tak sie ciaglo przez dlugi czas...
Reply
#83
A czy ja tu obrazam Ciebie?! Nie mowie nic, tylkos ie pytam czy maz styl walki taki jaki maja, ogolnie wiekszosc gimbusow. Co do Twojego stylu walki, gdybys mial checi, kupilbys worek, oczywiscie mozna uszyc i napelnic go piaskiem. Lub po prostu chociazybylbys sie rozciagal.
Reply
#84
Lightbulb 
Gdzie ja napisałem że mnie obrażasz???

Worek kiedyś miałem ale nie wytrzymał długo i się zniechęciłem ;_; Nawet wsadziłem go w torbę ale i tak się rozpadł.
Reply
#85
Kung-fu świetna sztuka, ale z tym jak z karate - albo będziesz bardzo dobry, ale nie pokazuj się z tym na ulicy, bo Cie wyśmieją.
Reply
#86
Music 
Wlasnie.
Szkoda ze niema zbyt wielu takich szkol, ciekawi mnie jak oni maja w kung fu wyrobiony taki refleks, sa szybcy, wiedza jak ustawiac rece przy obronie,ataku.
Reply
#87
Obejrzyj film "Yip Man" i "Yip Man 2", prekursor stylu ,,Wing Chun", nie jest drastycznie naciągany efektami
specjalnymi, jak niektóre filmy z Jetem Li.

Dziewczyna kolegi chodzi na king-fu, podobno uczą się tak, żeby trzem szybkimi precyzyjnymi ciosami powalić
przeciwnika.
Reply
#88
Ogladalem Yip Mana dobry film Yip Man 2 obejrze.
Reply
#89
2 lata zapasy, od 7 miesięcy kickboxing, myślę, że to dobre połączenie; parter mam w miarę ogarnięty, teraz uczę się walki w stójce. Nie sądziłem nigdy, że nauka wyprowadzania najprostszych ciosów poprawnie może zająć tyle czasu.

Schiaz:
Z tego co słyszałem nie każdy jest w stanie nauczyć się szpagatu poprzecznego, trzeba mieć odpowiednią budowę bioder. Natomiast sama umiejętność wykonania szpagatu nie świadczy o umiejętności kopania np. high kicków. Osobiście szpagatu poprzecznego również nie potrafię, a kopanie na wysokość głowy nie sprawia mi problemów. Co prawda kolega nie napisał o jaki szpagat mu chodzi, ale domyślam się, że nie o podłużny.
Reply
#90
Na bank nie każdemu chce się nauczyć, czego dowiedli ludzie, którzy trenowali karate w moim klubie. I prawdą jest, że do "High kicka" nie potrzeba umieć wykonać pełnego szpagatu.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)