Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bmx- dyskusje
Siemano Big Grin
W tym temacie można dyskutować na temat Bmx'ów , chwalić się jakie tricki się umie, wysyłać zdjęcia rowerów , pytać gdy się czegoś nie wie, opowiadać jakie mieliście przygody z rowerami, jakie osiągnięcia, czy jeździcie rekreacyjnie czy zawodowo, kto jest waszym idolem ,itd. Jednym słowem pisać wszystko co chcecie co jest związane z tematem.

Ok, zacznę Wink
Jestem szczęśliwym posiadaczem roweru Stereo Speaker. Tricków uczę się już trzeci rok. Opanowałem manual, bunny hop (dość wysoki) , barspin, X-up, 180, table top i wiele innych triczków.
Trickiem, którego wykonać się boje jest flair. Na rowerze jeżdżę ponieważ jest to moje hobby, nie biorę udziału w żadnych zawodach. Bardzo lubie Arrona Rossa i jego filmy. np ten :

Służę pomocą w temacie, udanych tricków i pamiętajcie o kaskach Tongue !

Szukałem w off topicu i nie ma podobnego tematu. Bynajmniej ja się nie doszukałem, jeżeli ów jest ten proszę zamknąć.
Reply
Sam nie jeżdżę ale podziwiam.
Reply
Pytanie, ile dobry bmx na początek? Może być składany
Reply
Jeżeli masz na myśli składany, że każda część kupiona osobno to wyjdzie drożej niż kupowany w całości .
Bmx nie może być z bardzo niskiej półki z ramą z papieru bo poskaczesz tydzień i na złom. Na początek proponuję kupić jakiś tańszy rower z allegro a później jak już będziesz pewny, że to jest twoja pasja kup oryginalny no stąd : http://avebmx.pl/

Ale ogólnie na taki lepszy rowerek trzeba no tysiaka wyłożyć.
Reply
Exclamation 
No ale wiecie. Bmx kupujecie porządnego i macie na całe życie, dlatego drogie. A dajmy na to taki skejt. Musi wymieniać blat od deski, czasami deska pęknie. Różnie bywa. Wink
Reply
No nie wiem czy na całe życie. Trzeba wymieniać różne różniaste części np opony, szprychy, pegi itd.
Reply
Sad 
Mam takie pytanie,planuję kupić Bmx'a jakich trików radzicie mi się na początek nauczyć?
Reply
Bunny-Hop podstawa Big Grin Cos jak ollie na deskorolce , czyli zwykły "podskok" na rowerze . Potem możesz do tego dołożyć jakies skręty kierownicy itp.

Sabara:

Ja zawsze bałem się wykonać Toothpick'a oraz Flair'a , a każda kolejna próba wykonania tych tricków kończyła się zjeżdżaniem z rampy "twarzą" lub inne tam Tongue
Reply
* Nazwa tematu powinna oddawać jego treść. Usuwane będą tematy zatytułowane:
- Co sądzicie o tym laptopie/telefonie/rowerze itp. (bez podania nazwy w temacie)
- jednowyrazowe typu: Telefon/Karta graficzna/Monitor/Gra
Reply
Na początek bunny hop , fakie, 180, barspin ( ten już trudniejszy , musisz umieć bunny hopa ).

Sir Mitsu:
Ja boje się, że sobie kark skręcę Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)