Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badania u lekarza sportowego
#11
U nas też, ale nie zdążyłem, bo przechodzę na zasadzie transferu na ostatnią chwilę i na badania nie zdążyłem, a w poprzednim klubie wszyscy mieliśmy lewe (zero badań, lekarz podbija pieczątkę i można sobie grać). Dlatego pytam...
Reply
#12
Z lekarzami sportowymi jest różnie. Byłem o kilku. Generalnie wygląda to tak: przychodzisz z zrobionymi EKG i morfologią. Lekarz mierzy ciśnienie, waży Cię, mierzy, każe zrobić jakieś prościutkie ćwiczenia. Potem dostajesz w książeczkę sportowca wpis, że jesteś zdrowy i możesz grać. Książeczkę dostaje się przy wizycie. Koszt badań pokrył klub, więc tu nie pomogę. Ja akurat gram w ręczną, ale pewnie badania nie będą się różniły.

Musisz podejść do miejsca, gdzie przyjmuje i się dowiedzieć co i jak. Innej opcji nie widzę, jeśli nie masz telefonu do niego.
Reply
#13
Z tego co ja wiem to najpierw trener (lub zarząd klubu) załatwia od lekarza zawodnikom skierowania na badania typu: okulista, badanie serca, słuchu itd... Smile
Reply
#14
No to jest to tak jak z badaniami z klubem. Smile

A przy okazji w jakim klubie grasz?;d
Reply
#15
Wcześniej LZS Kujawiak Kruszyn (jun. mł., dziś zlikwidowani, no i ze 2 miesiące treningów w jun. st. grających w wojewódzkiej), teraz przenoszę się do WKP Włocłavii Włocławek. A Ty?

Gery:
Dobra, bądź co bądź się przelecę jutro, dzięki.
Reply
#16
KP Chemik Police , ja 99 rocznik. (trampkarze starsiBig Grin) Ogolnie seniorzy w III lidze bałtyckiej.
Reply
#17
Ja '98. Ogółem trenuję niecałe 1,5 roku, ale jest progres, i to się liczy. Zdążyłem załatwić część spraw transferowych (jun. mł. we wcześniejszym rozwiązali), a do szczęścia (grania w lidze) brakuje mi tylko tych badań.
Reply
#18
My już zaczeliśmy ligę 3 mecze temu. I oczywiście 3 mecze wygrane ^^
Reply
#19
U nas był 1, ale przez brak badań jeszcze nie zagrałem.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)