Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka jaka?
Siema..Wiem co pewnie teraz myślicie,"przed chwilą chciał buty teraz chciał piłke"..miałem zrobić jedne temat dotyczący tych butów i piłki,ale mi z głowy wyleciało..Ale dobra przejdźmy do sedna sprawy szukam jakiejś piłki do 50zł zależy mi na tym żeby chociaż z 3-4 miechy mi wytrzymała będę grał głównie na trawie,orliku myślę nad firmą umbro co wy na to?Też będzie plusik.

Piłka do piłki nożnej.
Reply
Kup sobie najke jakąś, są fajne za 40-50 zł Wink Umbro słaba firma. Ewentualnie z Adidasa zakup , ale ja polecam nike, bo z piłką z nike pograsz więcej niż 4 miechy, a z umbro to nawet nie wiem czy 3 dasz rade Big Grin. U mnie w intersporcie są świetne piłki z Nike w cenie 40zł. Do 50 myśle, że bez problemu kupisz w sklepach sportowych w Twojej okolicy. Wink

Moja piłka właśnie z nike na trawiastej nawierzchni wytrzymuje już 5 miech i jest bez większych zniszczeń. Big Grin

A gdybyś jednak zdecydował się na buty , to za 50 zł pumy jakieś wybierz... jednak jak zdecydujesz się w 100% na korki, to uzbieraj kase i kup Adidas Adizero f50(około 200zł), lub Predator Lethal Zones (około 220zł). Polecam Predatory, sam mam, są świetne - tyle jeśli chodzi o korki. Natomiast jeśli chodzi o halówki/buty do gry, kup Nike Elastico, lub Nike Ctr 360. Wink
Reply
Thumbs Down 
Lag mnie dopadł, podwójny post.

/Sorry
Reply
Ale słaba,bo co?Miałeś kiedyś taką piłkę,grałeś w nią?Ja właśnie co do nike to dobrego słowa nie mogę powiedzieć,według mnie szybko się psują takie do 50zł z tej firmy,ale jak zarzucisz linkami z allegra z piłkami z "najki" to może przymyśle sprawe.Według mnie umbro robi dobre piłki,wytrzymałe(czytałem na jakiś forach.Ja z umbro już mam upatrzoną http://allegro.pl/pilka-nozna-umbro-neo-2-trainer-treningowa-5-i3187033052.html co o niej myślisz?Wygląda na solidną i na dodatek jest przecena z 119.

Up:

To znaczy jaką piłke?Tą umbro?I co myślisz o tej której link podałem wyżej?A i jeszcze takie pytanko,bo widziałem różne typy "Trainer","proffesionall" i jeszcze jakieś inne których nazw nie pamiętam?Czym się różni taka zwykła od tej Trainer ?
Reply
No i ostatnia, najlepsza, Adidas, niestety kosztuje 2 dyszki więcej. Ale radzę Ci wydać trochę kaski więcej, a cieszyć się piłką dobrej jakości przez 1-2 lata.

http://www.decathlon.pl/ligue-europa-12-13-id_8217001.html

W każdym razie, jeśli Adidas nie przejdzie, wybierz pierwszą Nike Wink

AtKolega trochę jeszcze wyżej (Arl)
Umbro nie jest wcale gorsze od Nike/Adidas...
Reply
Masz,grałeś w tą pierwszą albo z którąś z tych?A co sądzisz o tej mojej co link podałem wyżej?
Reply
Thumbs Down 
Jesteś bramkarzem ?
Reply
Nie,ale czy to coś zmienia .___.?
Reply
Spotkałem się nie raz (kolega miał) z Nike SC2120, naprawdę bardzo dobra. Drugą Nike nie grałem nigdy, a Adidas, Liga Europy, czyli bardzo dobra jakość, grałem kilka razy na turniejach, nie odskakuje, dobrze się gra.

A z Twoją Umbro nie spotkałem się nigdy, ale wygląda solidnie.

Atdown Nie ten temat...
Reply
Pytam się z ciekawości może bym jakieś rady dostał w graniu w piłkę bo jestem amator a chce być legend.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)