Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dieta + cwiczenia
elo

Mam 15 lat, 185 cm wzrostu i ważę 74kg.Wg mnie to troche za dużo.
Potrzebowałbym się was poradzić co zrobić aby do wakacji zrzucić co najmniej 5 kg.Słodyczy już prawie nie wiem, tak samo z fastfoodami.

Moje posiłki:
- sniadanie
- obiad
- i czasami kolacja

zmienić coś z tym?

Jeżeli jest potrzebna silna wola, poradzę sobie bo mam cel, ale nie wiem jak do wszystkiego sie zabrać.
Odpowiednia dieta i ćwiczenia.
Robiłem a6w ale potem wyczytałem, że jak sie ma większy brzuszek to to nic za bardzo nie daje bo mięśni i tak nie będzie widać.
Jak mogę wyćwiczyć też klatę, chodzi mi żeby spalić troche tłuszczu.

Za mądre odp dam +
Reply
Uprawiasz jakieś sporty?
Jeśli nie to znajdź sobie jakieś hobby np. biegi , piłka nożna.
Ogranicz spożywanie posiłków wieczorem.
A z tymi sportami to wiem z doświadczenia ponieważ mój bardzo puszysty kolega zaczął grać z nam i efekty było widać w niedługim czasie. Bardzo mu się to spodobało dlatego dużo czasu spędzał na boisku.

Gdzieś miałem przelicznik kalorii. To taka strona na której wpisuję się swoje "wymiary" i oblicza nam ile kalorii musimy spożywać aby przytyć bądź schudnąć.

Sad 
To jedynie mu nie starczy.

Koniecznie jazda na rowerze okolo 1h dziennie,100 brzuszkow dziennie powinno pomoc Smile

Do tego koniecznie nie mozesz przekroczyc 1800 kcal.
Reply
Gram w siatkówkę i w kosza Wink
Efekty jakies po tym są bo w styczniu było 76kg.
No ale od stycznia też nie jem słodyczy, a jak już to bardzo mało Wink
A na łydki coś znacie?
Reply
Mimo to uważam, że wage masz dobrą ale jak tam wolisz Big Grin
Reply
W tym wieku dieta nie jest wskazana.Nie chce Cie straszyc ale mozesz miec potem obwisly brzuch,od 17 lat conajmniej zacznij sie odchudzach.

Waga powinna byc taka jak wzrost
Np:186 cm
86kg.
Reply
Ja też chciałbym troszkę schudnąć.
Mam 182cm wzrostu i ważę 87kg. Chciałbym wejść do ok. 77kg, bo w ciągu pół roku przytyłem 10kg. Odkąd pamiętam, zawsze byłem grubszy.

Ze sportem to jest tak:
-Od 14 miesięcy trenuję piłkę ręczną jako bramkarz
-3 razy w tygodniu dodatkowo się rozciągam
-100 brzuszków wieczorem i 50 rano

Problem tkwi w jedzeniu.
Śniadanie to skromne 2 kanapki w szkole, obiad to normalny posiłek lub 2 kanapki, jeśli się śpieszę. Kolacja to 3 kanapki, jednak ok. godziny 21:30.

Jak mam rozplanować jedzenie?
Wiem, że posiłki wieczorne ograniczyć, ale nie wiem co z obiadem i śniadaniem.
A może jakieś dodatkowe ćwiczenia?
Reply
no to bym sie musiał toczyć chyba z taką wagą...
Reply
W wieku 17-19 sie chudnie.
Jesli chcesz miec problemy,to chudnij.Wedlug mnie starczy Ci tylko troche ruchu na swiezym powietrzu pilka nozna,siatkowka,kosz.
Reply
3 posiłki lub nawet 2 dziennie? Zdecydowanie za mało! Dieta redukcyjna + aktywne aeroby i ćwiczenia siłowe, 5-7 zdrowych regularnych posiłków - według mojej wiedzy to jest metoda na schudnięcie.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)