Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak schudnąć ??
#21
Kup sobie pas z Mango.
Reply
#22
W tydzień 2 kilo.. hmm.. powodzenia... Jak nie uprawiasz sportów, diety regularnie - nie masz o czym myśleć.

Ps. Znam dobry gabinet, odsysanie tłuszczu i te sprAWY ;3
Reply
#23
Nie mam zamiaru odsysać sobie tłuszczu.
I nie jestem jakimś leniem, że z domu nie wychodzę. Na dworze jestem codziennie i spędzam tam większość czasu Wink
Reply
#24
A ja Ci powiem, że skoro nie jesteś grubaskiem, to po co Ci te 2 kilo schudnąć? Wnioskuje z tego, że masz grubsze uda, a to faceci lubią, wiesz.;c
Reply
#25
Nie po prostu na brzuszku mi się przytyło. I napisałam max2 kg
Reply
#26
Ja bym proponował na dobry początek wyłączyć komputer.
Reply
#27
Nie jedź słodyczy, pizzy, ogólnie wszystkiego niezdrowego.
Dużo ćwicz, biegaj.

Ja tak robię i jestem chudy. Big Grin
Reply
#28
Wspuścić sobie tasiemca.
Reply
#29
Dużo ruchu i dobrze się odżywiać.
Reply
#30
Nie da się schudnąć w tydzień i w dodatku na samym brzuchu..Jeżeli chudniesz to masz zapewne dietę oraz wykonujesz poszczególne ćwiczenia dla kobiet, a chudniesz na całym ciele..Oczywiście jest do proces wolny, potrzeba na to czasu. Wręcz pozorom to nie jest takie łatwe. Nie wystarczy przestać się opychać i być chudzinką, wtedy każda część naszego ciała chudnie. Głupio to wygląda a dodaj do tego różne choroby np. anoreksja..Nie polecam mniej żreć czy też w ogl nie żreć..
Na początku zacznij od diety. Jedz tak, aby było w pokarmie jak najmniej tłuszczy, a więcej węglowodanów oraz białka, białka, które jest nam potrzebne do budowania mięśni, to właśnie one sprawią, że Twoje ciało będzie wyglądać jędrnie i zrzucisz pare kg. Ale na pewno nie da rady tego zrobić w tydzień. Porób jakieś aeroby na brzuch, oczywiście to też wymaga czasu. Właśnie aeroby urzeźbią Twój brzuch i sprawią, że bd wyglądać tak, jak na kobiecy brzuszek przystało. Co do diety. Ile obecnie jesz, wsuwasz w siebie kalorii? To bardzo ważne, jeżeli wsuwasz codziennie dajmy na to 2000 kcal, to dieta, która pomoże nam w schudnięciu powinna wynosić ok 200-500 kcal mniej a niżeli jesz teraz. Oczywiście musi być to jedzenie zdrowe, a nie tak, że pójdziesz tu se zjesz czipsy i masz ileś tam kcal tu do mcdonalda pojedziesz i masz brzuch zapchany 2000 kcal. Polecam jeść po 5-6 posiłków dziennie, oczywiście tak jak mówiłem, posiłków zdrowych.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)