Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielcy Fani Siatkówki !
#21
Boniek zna cały piłkarski świat na wylot, jednak nie jestem przekonany czy za jego kadencji coś się zmieni. Dajmy przykład Leo Benhakera, który wycisnął z tych piłkarzy ile się dało, a naprawdę nie grzeszyli grą w czołowych klubach europejskich. Wypadliśmy całkiem nieźle. Żaden inny polski trener w 21 wieku nie miał podobnych sukcesów. Trzeba kombinować z europejskimi trenerami, Boniek wie co robi, w końcu sam mieszka i grał tyle lat we Włoszech. Dobrym przykładem jest Ukraina, która równie dobrze wypadła na EURO pod opieką Oleha Błochina, byłego piłkarza radzieckiego u szczytu sławy ZSRR.
Reply
#22
No cóż, ja kibicuję Asseco Resovi Rzeszów.
Po 1, najbliższy dobry klub siatkarski od mojego miejsca zamieszkania, najbardziej podobający mi się styl gry oraz to, że dosyć często odwiedzam Rzeszów.
Szczególnie podoba mi się gra Lukasa Tikchaczka czy jak to się tam pisze oraz Oliega Akhrema również nie jestem pewien czy dobrze napisałem. Smile
Reply
#23
Heh otóż powiem Ci, że mecze Nożnej polaków lecą cały czas w TVP.
A siatkówki prawie w ogóle jak weszliśmy do półfinału na LŚ 2012 to wtedy Polsat pokazywał.
Olimpiada wtedy dopiero TVP pokazała.
Wszystkie inne wydarzenia w siatkówce idą na Polsacie Sport nie wiem czemu nie pokazują na zwykłym Polsacie.Najlepiej pokazać półfinał czy też Finał, lecz żeby pokazać drogę do tego to już nie łaska.
Mam nadzieje, że MŚ chociaż będą na Polsacie zwykłym czy też TVP będzie pokazywane...
Reply
#24
Tutaj chodzi o popularność i tyle...czy tutaj chodzi o kasę na której piłkarze zarabiają czy po prostu na to że football króluje na świecie ale my nie dogonimy reszty jeśli się do roboty nie wezmą zawodnicy reprezentacyjni.

A tak wgl. jaki jest terminarz polskiej reprezentacji w siatkówce na najbliższy czas ? Huh
Reply
#25
Temat o siatkówce, a główna rozmowa jest prowadzona o piłce nożnej.
Reply
#26
No w tym roku mamy trzy imprezy Memoriał Huberta Wagnera w Płocku, Ligę Światową w Argetynie i Mistrzostwa Europy, które organizuje Polska z Danią wszystko jakoś we wakacje będzie.
Reply
#27
http://www.sportowefakty.pl/siatkowka/342079/liga-swiatowa-2013-kompletny-terminarz-polskiej-grupy-rozpoczniemy-od-szlagieru-
Reply
#28
Mam nadzieję , że pokaża coś na ME Smile DO boju POLSKA ! Big Grin
Reply
#29
Będzie powtórka z 2009 roku Big Grin
Reply
#30
Oczywiście, że będzie Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)