Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ćwiczenia - Poszukiwanie pomocy
Cześć, mam tu taki problem.

Od jakiegoś czasu ćwiczę, robię pompki, brzuszki i przysiady (wg sławnych stron typu 100pompek.pl) i zacząłem biegać po schodach. I tutaj mam pytania:

1. Czy uważacie te strony za godne zaufania?
2. Czy bieganie po schodach może mi pomóc z wyskokiem i czy nie ćwiczy przypadkiem tych samych mięśni co przysiady?
3. Jakie mięśnie zaniedbuję i czy są jakieś domowe/po kosztach metody na ćwiczenie ich?

Co do schodów to w sumie też nie wiem czy dobrze wykonuję to, więc proszę o wszelkie instrukcje dot. efektywnych ćwiczeń Big Grin.
Reply
Thumbs Up 
Odświeżam na prośbę
Reply
Jak masz siłownię w swoim mieście, to tam szukaj pomocy. Na bank znajdzie się ktoś, kto Ci poradzi.

/I bynajmniej nie chodzi mi o "karczków" robiących masę dla szpanu.
Reply
Ładne ciało też jest dla mnie ważne, ale raczej chodzi mi o siłę na razie, a z resztą na razie zacznę od diety chyba i biegania. Liczę, że i na tym forum znajdę kogoś, kto mi pomoże.
Cappone:
Bez Ciebie nikt by nie zauważył, dzięki.
Reply
Lightbulb 
O właśnie. Dobrym krokiem byłoby pójście do dietetyczki. 100zł i układa Ci dietę tak, że praktycznie jesteś cały czas nażarty i chudniesz.
Reply
Chyba ogólnie zacznę od reumatologa, tylko do tego potrzeba mi 18l., a z mamą nie da rady pójść.
Reply
Ćwiczyć można wszędzie nawet na klopie pośladki. Cool

2222 post dedyk dla tych niżej Big Grin
Reply
Thumbs Down 
Mało mnie pośladki interesują szczerze mówiąc. Na razie zastanawia mnie tylko czy trening na schodach na wyskok / kondycyjny nie będą się pokrywać z moimi przysiadami.
Reply
Nie jestem pewien, ale chyba przysiady były by lepsze. Wink
Reply
Star 
Nie o to mi chodzi Cool. Zastanawiam się, czy na pewno nie przetrenuję jednego mięśnia ćwicząc 2x na schodach + 1x przysiady. Bo nie mam czucia za bardzo, chociaż spróbuję zobaczyć gdzie mnie łapie po ćwiczeniu.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)