Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 1.88 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszykówka - Ogólnie
LeBron James ciągle zaskakuje. 37, czy 9 punktów w meczu z San Antonio o mistrzostwo.. Smile 12 zbiórek, nagroda MVP. Zdecydowanie pokazuje swoją klasę. Wyśmienicie grał z Dwaynem Wadem.
W San Antonio pokazał się Duncan, Tim Duncan. Po tym meczu przegranym meczu zszedł z głową w dół. Ale zapewne dostał miłe słowa od Jaemsa i Weda.
Zapomniałem dodać tutaj info. o Chrisie Boshu. 5 fauli, ale..nie miał zbytnio dużo pkt. Jednakże wartościowy zawodnik dla Heat.
Zasłużona wygrana Miami Heat.


/
Reply
Kibicowałem spurs, ale miami zasłużyło na wygraną.
Reply
Jakie ćwiczenia polecacie żeby wyżej skakać? Bo brakuje mi bardzo mało do zrobienia wsada, czasem robię, ale czasami.Brakuje mi zaledwie jakieś 3cm żeby spokojnie robić.Złapać się złapie, końcówkami palców i podciągnę na nich, ale chcę abym podskakiwał tak, że nadgarstkami będę dotykał obręczy.
Reply


Fajne Big Grin
Reply
Przedwczoraj wkońcu przyszły mi Jordany air retro 4, dobre buty do biegania i skoków ale i tak brakuje mi jeszcze z 8-10cm do obręczy gdy wybijam się z 1 nogi ;x. Jeszcze duuużo ćwiczenia do wsadów.

A tak wgl to takie buty mają coś do wyskoku? Czy niezbyt. Bo spotkałem się z podzielonymi opiniami.
Reply
OO, pochwalę się, że już umiem robić perfekt wsady! YEA! Mam fajne ćwiczenia. Smile


Tetamitxo:

Mi to bez różnicy w jakich butach robię, na sali gimnastycznej mogę zrobić nawet boso.Buty są do przyczepności i wygodnego biegania, do wyskoku może w tym, że w butach jesteś troszeczkę wyższy.
Reply
Xpressler jakie masz ćwiczenia? Bo ja doskakuje do obręczy nawet nadgarstki poza nią, ale piłki wsadzić jeszcze nie mogę ; p

AtDown

Nie mam 12 lat, luz. To nie są wcale jakieś wymagające ćwiczenia od organizmu. Sam widziałem ćwiczenia(Przysiady na jednej nodze itp) Gdzie po prostu stawy ci nie wytrzymują ; p

Robisz to jakimiś seriami? Czy do znudzenia?
Reply
Tylko nie rób ich za często, tak 2/3 razy w tygodniu, bo jak więcej to mogą boleć kolana potem i nici z grania.Podobno jestem za młody na te ćwiczenia (15lat), ale i tak je robiłem.

-Skacz do góry dotykając kolanami brzucha.

Ćwiczenie na łydki, ustać na krawężnik lub jakąś niską ławeczkę np. Takie co w szkołach są na korytarzach, ustań palcami i podnoś pięty do góry, wtedy zobaczysz, że napinają Ci się mięśnie łydki.(to nie boli nic)

Przysiady (nie odrywaj pięt od podłoża)

Skacz na skakańcę.

Oczywiście do tego rozciągaj się.

Podskakuj do góry nie zginając kolan(rób na materacu lub trawie i ostrożnie, bo to może czasem zaboleć)


Ja takie ćwiczenia stosowałem i po miesiącu jakimś zacząłem robić wsady "perfect" .

Tylko bądź ostrożny z pierwszym ćwiczeniem i ostatnim.
Reply
Szukam kogoś do złożenia się na NBA League Pass
Reply
A co to jest? Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)