Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ćwiczenia na mięśnie brzucha - Problem
Witam. Miałbym prośbę do osób, które się na tym znają. Ja prezentuję się tak:

Waga: 62 kg
Wzrost: 167 cm

Zamierzam zrobić jakiś lekki kaloryfer, więc potrzebuję odpowiedniej diety, do tego dorzucić a6w ( http://www.a6w.pl ), aerobik i rowerek. a6w codziennie, rowerek raz na 2 dni po 20 minut, jakieś aeroby i może bieganie.
A więc, mam pytanie jakie rzeczy powinienem jeść, co będzie najodpowiedniejsze dla mojego organizmu, przy tych ćwiczeniach? Zamierzam zrzucić około 4-5 kilogramów do tego Dodgy
Reply
Za miesiąc będą się pytać 10latki jak zostać kulturystą...
Reply
Witam chcę ci pomóc poradzę ci robić te ćwiczenia 2 razy w ciągu dnia rano i wieczorem tu masz link

i przede wszystkim mało jeść ja tak robiłem 4 miesiące i mam kaloryfer.Mam nadzieję że pomogłem Smile
Reply
Chłopie jak ci bym radził dać sobie spokój z takimi ćwiczeniami w takim wieku.

AtUP
Najbardziej idiotyczna rada ,,mniej jeść" jeśli zacznie się głodzić to może mieć potem jakieś zaburzenia rozwoju.
Reply
On napisał mało jeść a nie głodzić się , a to jest różnica.
Reply
No na pewno musiał bardzo dużo jeść a więc jak się doprowadził do takiego stanu to musi jakąś schudnąć.
Reply
Od kiedy A6W jest od chudnięcia ?
Reply
Jak chcesz schudnąć, to mniej jedz i weź się za jakieś aeroby np. bieganie. Jeśli masz "coś" tłuszczu na brzuchu, to a6w niewiele Ci da, chociaż możesz spróbować, zaszkodzić nie zaszkodzi. Tongue

AtDół Może i tak, ale jeśli będzie czuł, że kręgosłup go zaczyna boleć, to raczej przestanie wykonywać te ćwiczenia. Big Grin Big Grin
Reply
Prosze,ludzie nie piszcie takich bzdur,ze mu nie zaszkodzi.Po a6w w tym wieku bedzie mial napewno potem problemy z kregoslupem.
Reply
Popieram, ja się w to bawiłem, niecały rok temu miałem nastawianie 2 wybitych na zewnątrz (!) kręgów. Dzięki Bogu gram w piłkę, co wiąże się z treningami itd., więc miałem jakby "rehabilitację". Ale głupota mi wyszła bokiem, a raczej plecami...

Z A6W poczekaj.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)