Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka Nożna
#71
Agresje... Zobacz lepiej na Barcelonę. Oni jak symulują 50% swoich meczów i 100% meczów z Realem, bo chcą za wszelką cenę wygrać... To jest agresja.
Reply
#72
Mam takie samo zdanie co Ty i prawda właśnie taka jest!
Reply
#73
Luuuudzie. Ile Wy macie lat, że dziwicie się widząć "Jordi Ronaldo"?
Wielcy fani, a nawet nie wiedzą kto to był.

A pomyśleć, że początkowo nikt nie chciał sfinansować leczenia Leo...
Chyba do apokalipsy będzie barca dziękować Bogu, że to akurat ona zaryzykowała i pomogła Messi'emu. Jak teraz się odpłaca? Słowa zbędne...
Doskonałe dziecko Boga. Ostatnio świętowaliśmy 234 gole Messiego. http://www.youtube.com/watch?v=PdOk4Fvn1S4

Najlepszy piłkarz OBECNIE według mnie, nikt nie potrafi tak prowadzić pilki z taką szybkością jak Leo, Może jeszcze potrafił to Henry, ale nie tak dobrze Smile
Według mnie, Ronaldo może schować się w cieniu Messiego. I nie chodzi mi tu o obrazę, bo mam szacunek do Realu. Nie jestem jakimś tam zafrajerzonym fanem Barcy, który na każdym kroku próbuje ubliżyć Madrytowi, bo tu nie o to chodzi.

Co do prowadzenia piłki, to również byli piłkarze, którzy potrafili to robić. Choćby wspomniany wcześniej Ronaldo (nie chodzi mi o CR 7 Dodgy), czy Maradona.

Ale luuudzie, dajcie sobie spokój z tym wzajemnym ubliżaniem. Fani Realu na Barcę, fani Barcy na Real. To że oba kluby są odwiecznymi rywalami nie zmienia faktu, że należy im się szacunek. Mimo wszystko również jestem pełen podziwu co do gry Realu, również wysoki poziom, umiejętności.

Pomijając teksty:

"Oglądam mecze Realu, więc wiem co to aktorstwo..."
"Oglądam mecze Barcy, więc wiem co to aktorstwo..."


Niee! Dajcie sobie z tym spokój, według 12 letnich dzieciaków nie znających nawet podstawowego składu swojej KOCHANEJ drużyny może i jesteście wzorami, ale tak naprawdę robicie z siebie pośmiewisko Smile

Barcelonie kibicuje od dawna, nie mam zamiaru zmieniać żadnych swoich poglądów z powodu kilku nieudanych meczy jak połowa sezonowców. Zawsze będę fanem Barcelony.


Visca el Barca ♥
Reply
#74
Każdy tak mówi a wystarczy się takiego spytać o skad barcy sprzed 6/7lat i 95% nie wie -.-
Reply
#75
Śmiesz wątpić co do mnie?
Reply
#76
Nie znam Ciebie z rl więc nie Dodgy
Reply
#77
Dobra dobra, ale oceniacie każdego kibica Barcy tak samo Dodgy
Reply
#78
Bo 95% taka własnie jest i popsuła "reputacje" kibiców Barcy
Reply
#79
Tak, ale akurat ja jej nie psuje Dodgy
Reply
#80
Ludzie dajcie już spokój.. Piłka Nożna nie kończy się na Realu i Barcy.
Przez swoje kłótnie i życie między dwoma drużynami nie widzicie piękna tego sportu.

Serio istnieje wiele innych wspaniałych drużyn z ciekawą historią np. AC Milan czy też Manchester United, Man. City, Juventus, Inter M, Bayern M, PSG, Borussia D, Chelsea, CSKA Moskwa.. cokolwiek.
Doszło do tego, że gdy chcę wejść na forum i poszukać tematu o piłce nożnej to trafiam na kłótnie kibiców Realu i Barcy, którzy nawet nie wiedzą kto to jest Ronaldo ( Ronaldo Luís Nazário de Lima, ten brazylijski )...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)