Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka Nożna
Piękna bramka Ronaldo http://www.youtube.com/watch?v=Ru8X2cNBynw&feature=player_embedded
Reply
Mam pytanie do kibiców Realu. Na jakiej podstawie twierdzicie, że jesteście klubem XX wieku oraz na jakiej podstawie twierdzicie, że Barcelona jest bardziej skorumpowana od Realu? No i dlaczego sądzicie, że sędziowie pomagają bardziej Barcelonie, niż Realowi.

Czekam na konkretne argumenty.
Reply
Barca, Real, Chelsea i Arsenal to 4 moi faworyci rozgrywek, Milan kiedyś był ale na ich stadionie wygląda tak jak by przekupili Arbitra.

AC MILAN - FC BARCELONA 0:0

To oszustwo!!! Sędzia zaliczał tylko faule Barcy na Milanie...


_
Reply
Ale to już było.. Smile
Reply
Wiem ale mówię po prostu że Milan przekupił szweckiego Arbitra
Reply
Milan przekupił ? Hahahaha. Radzę oglądnąć 2 mecz Smile
Reply
Rainbow 
Nie wiem czemu ten - dla kolegi. Oba mecze były kontrowersyjne. W pierwszym 2 karne dla FCB, a w drugim jeden dla FCB i jeden niepodyktowany. Z matematycznego punktu widzenia wychodzi na 0.

Dodam jeszcze, że Barca miała 35 strzałów na bramkę, a Milan tylko 5 w dwumeczu co pokazuje, kto dominował i kto był drużyną lepszą.
Reply
toś chyba mecze inne oglądał w Milanie owszem jeden karny Barcy się należał w drugim meczu przy pierwszy karnym bym polemizował(w praktycznie identyczny sposób faulowany był Ibrahimovic a karnego nie było!) drugi karny już z kapelusza. Statystyka strzałów i posiadanie piłki to nie wszystko liczy się skuteczność przy której Barcy pomógł sędzia(świadomie czy też nieświadomie) i jest to fakt niepodważalny,normalne jest że mając przeciwko sobie praktycznie najlepszy atak na świecie, gra się mocno defensywnie.
Reply
Question 
Cześć chłopaki i dziewczyny ^^

Doradzilibyście mi jakieś rękawiczki do ok. 50zł ? Od niedawna stoje na bramce więc się nie znam , chciałbym cos mocniejszego, nie musza byc firmowe
Reply
A jak myślicie, kto wygra "El clasico" w Niemczech? Big Grin Ja liczę na polską Borussię. Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)