Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka Nożna
PSG jakieś zastraszającej historii nie ma, ale odkąd pierwszy raz byłem na meczu na Stade Parc de Princes kibicuje im z całego serca. W kraju są ok, ale w Europie jeden czy dwa puchary Angry
Reply
Wink 
Dobry tekst, ale usuń "czekam na minusy", bo z początku pomyślałem sobie, że obawiasz się reakcji. Wink
Reply
Zero argumentów. Podaj przykłady. Poza tym Marcelo, Ronaldo, Pepe, Ramos, Ozil, Benzema, Di Maria... o ich symulacjach zapominasz?
Reply
http://www.youtube.com/watch?v=NVFeeQKd_N0&feature=related

to do wszystkich kibiców Dumy Katalonii, Barcy Smile
Może wam to otworzy oczy
Reply
Co do Ronaldo. W meczu z Polską też "lamił". Najpierw nie może wstać, noga boli, a potem jakby nigdy nic strzela wolnego. Buehehe.
Reply
Myślałem, że temat będzie tym razem normalny, ale po raz kolejny saga aktorstwo-brutalność, ech.
Reply
Najbardziej chyba głośny to podczas rzekomego faulu Pepe...
I obejrzyj sobie to: http://www.youtube.com/watch?v=36xsxgnSBtM http://www.youtube.com/watch?v=gTp-VAA_iA4&feature=related
Reply
To nagranie pierwsze nie jest z Barcelony. -.-
Reply
W sumie to nazwę tematu można zmienić na Real czy Barcelona - kto lepszy i kto mniej symuluje. W tym momencie mamy już ok. 110 postów(na oko), z czego 90% jest o Realu i Barcelonie. Okej, fajnie, kibicujesz Barcelonie czy tam Realowi. Tylko nie wiem po co musicie koniecznie napisać, że Barca/Real to cieniasy, symulanci. Napiszcie tutaj po prostu swoje ulubione/ukochane kluby lub piłkarzy, ale nie wyjeżdżajcie z bezpodstawnymi oskarżeniami. Dajecie filmiki, których sami pewnie dokładnie nie oglądacie. Jeśli chcesz coś udowodnić podaj jakiś niepodważalny argument/dowód.

Właściwie rozwinąłem zdanie vitolda. ;c

Widzę, że niestety nie ma sensu wypowiadać się w tym temacie, bo do większości niewiele dociera.

Kochajcie swoje kluby, bądźcie im wierni po grób, ale przede wszystkim szanujcie rywala, a nie na siłę próbujecie go upokorzyć. Po co Wam to? Daje to Wam satysfakcję czy jak?

Jeszcze jedno... konflikt kibiców Barcy i Realu jest większy w Polsce, niż w Hiszpanii. ._. Spójrzcie również na nasze polskie boiska i wyjdźcie ze stereotypu, że polska piłka to żenada. To nie ten sam poziom co w Hiszpanii, ale również mamy efektownie grających piłkarzy czy kluby. A potem się dziwicie, że są burdy i ustawki na polskich stadionach. Zasadniczo to ten temat jest jedną wielką tzw. "ustawką".

Dziękuję, to na tyle.
Reply
Jest z Barcelony przyjrzyj swoje oczy...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)