Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka Nożna
#91
Życie prywatne piłkarzy mnie osobiście nie obchodzi. Jak chce niech występuje w takich filmach, kto mu zabroni? Życie prywatne a boisko to 2 różne światy.
Reply
#92
Barcelona czerpie zawodników głównie ze szkółki. Identycznie robi Lion, FC Porto, tylko że Barcelona zawodników zostawia, a tamte kluby sprzedają. Fakt, status klubu dużą rolę odgrywa, jednak np. ja jestem kibicem Blaugrany, bo gdy byłem jeszcze mały, to polubiłem ten klub i fascynacja z wiekiem wzrosła.
Reply
#93
Zastanowiłem się... Barcelona symuluje w lidze i Pucharze Hiszpanii z Realem, a w LM wtedy kiedy ma przeciwnika typu Marsylia. Oni nawet na treningu trenują symulowanie...
Reply
#94
1.Barcelona
2.Chelsea Londyn
3.Wisła Kraków
Visca el Barcelona !!!
Reply
#95
Real Madryt <3 !
Śląsk Wrocław <3 ! Smile
Reply
#96
Skończ. Gadasz jak przeciętny kibic-sezonowiec: Barca wygrywa, bo symuluje. Raczej na samym symulowaniu nie wygrasz 2x LM, 3x Primera Division etc. Wiesz dlaczego Barca ostatnio wygrywała z Realem w GD? Bo była po prostu lepsza + miała więcej szczęścia, które jest niezbędne w drodze do sukcesu.

Piszę to ja - zagorzały Madridista - aż po grób! Doceń także pracę Guardioli, wszystkich trenerów i samych piłkarzy. Symulowanie jest to rodzaj boiskowego sprytu, bez którego się nie obędziesz. Dopóki nie przesadzasz z tym, jest to w zupełności normalne. Jak widać jednak nie dla wszystkich...
Reply
#97
Symulowanie to spryt... Proszę Cię to jest oszukiwanie. Gdzie zasady fair-play i nie jestem sezonowcem. Za Realem jestem od dawna i 3lata temu tego nie było Barca była ponad wszystkimi. Zauważyli, że Real się wzmacnia i musieli coś wymyślić i wymyślili - symulowanie... W LM tak samo symulowali rok temu i dwa lata temu. Primera Division jak grają z kimś typu Atletico lub Valencia nie wspomnę już o Realu symulują. Po co? Bo się boją, że przegrają i taka jest prawda.
Reply
#98
Information 
Ja również nie jestem sezonowcem, za Barcą jestem od..hm... 4lat? Cool Uważam że FCB jest ciut, ciut lepsza, ale uważam że to się zmieni. Prawda - wielu zawodników symuluje, ale gdy Pepe na boisku zachowuje się jak wariat to jest dobrze? Proste.. Barca wykorzystuje to że Real często gra nieczysto. A prawda jest taka że Barca, była, jest, i mam nadzieje będzie zawsze lepsza. Co wcale nie oznacza że jak zaczną przegrywać, to przerzucę się na Real. Bo Barca zawsze w sercu mym...
Reply
#99
Thumbs Up 
Zgodzę się, że Pepe jest no... Ciężko użyć na niego określenia ale tylko on gra tak strasznie nieczysto. Ale jak widzę jak Barcelona trenuje symulowanie... To już jest przegięcie.
Reply
Dobra, Katalońskie hejciki. Ja wiem, że fascynujące jest kibicowanie drużynie, która w zasadzie w kółko wygrywa - no tak, przecież Was za to propsują. A czy kibicowalibyście jej, gdyby nie miała tyle zwycięstw, pucharów i medali na koncie? Ja wiem, ze są i ci, którzy naprawdę kibicują Barcelonie, nie tylko ze względu na Messiego itd. - i tacy na pewno nie dadzą mi minusów, bo kochają ten sport i tą drużynę, dlatego to co inni o nich myślą mają głęboko tam gdzie słońce nie dochodzi. Tylko hejciki za pięć złotych minusują za wypowiadanie własnego zdania, i tacy, którzy jarają się nie Barceloną, a sobą jej kibicującym. Okaże się więc kto kibicuje, a kto udaje, że kibicuje. Czekam na minusy.

ED:
PS.
Nie pomniejszam Barcelony. Jest dobrym klubem (kibicuje ManU i 2 razy w finale LM musiałem uznać ich wyższość) i ma dobrych zawodników, grają ładną piłkę. Mój post tylko uświadamia niektórym ich fanbojstwo.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)