Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wędkarstwo-Nasza pasja
Quote:Zauważyłem że wielu graczy Gra interesuje się wędkarstwem, dlatego postanowiłem założyć owy temat.

Przyznam że sam interesuję się wędkarstwem i mam okazję często wędkować, a robię to już równe 10 lat.

Tutaj możecie pochwalić się swoimi okazami.

Piszcie ile już czasu już łowicie i chwalcie się okazami.

Quote:Mile widziane fotki.

Mój okaz. Szczupak z Wisły 10.6 kg mięśni :3

Quote:Jeżeli macie pytania związane z wędkarstwem piszcie a chętnie pomogę
.

Zapraszam.
Reply
Ja dopiero zaczynam łowić, ale już mam na swoim koncie bolenia 2.8 kg. Smile
Reply
Ja łowię od roku. Niestety w małej rzece Wkrze... Ale leszcze takie od 1kg do 2.5 kg miałem szczęście złowić. Wink
Reply
Witam , pierwsza sprawa popraw w temacie -ile już czasu już łowicie- Cool
Wiec tak dopiero zaczynam wędkować ale mam problem Angry . Chciałem wyrobić sobie kartę wędkarską ale powiedzieli mi że nie mogę sam wędkować tylko z osobą dorosła Sad. Gdy patrzyłem w internecie było napisane że mogę wędkować sam ale tylko w dzień , mam 15lat , czemu nie dostałem kartyyyy ??? Pomocy
Reply
Video 
Kartę bez problemów powinieneś dostać. Ja otrzymałem swoją w wieku 14 lat a to że do 15lat z opiekunem jest prawdą. Idź z rodzicem jeszcze jeszcze raz i bez problemu powinieneś otrzymać kartę.
Reply
Ja łowie 2lata mój rekord Karp 5.4kg Smile
2 rekord szczupak 3.8kg Wink
Reply
ja łowię od 9 lat a moje rekordy to
Sum 11 kg
Leszcz 6kg
i to z czego jestem najbardziej dumny to w tamtym roku dorsz 22 kg Smile
Wędkarstwo rządzi Big Grin
Reply
Ile kosztuje sprzęt dla początkującego wędkarza?
Może bym się zabrał za wędkowanie bliżej lata. Wink
Reply
juz za 200-300 zł mozna kupic wyposażenie takie na polskie wody gdyż nie są one bardzo wymagające
Reply
Do 300 złotych kupisz w miarę... Zależy co chcesz łowić. Jako że jesteś początkujący to radziłbym spinning z wyrzutem do 30g. 270cm max. + jakiś kołowrotek i spokojnie możesz łowić.

Aaen:
Leszcz 6 kg Huh piękna sztuka, bliska rekordowi Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)