Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spodnie bramkarskie
#1
Witam, czy watro kupić sobie spodnie bramkarskie? Stoję na bramce od 4 lat, po każdym treningu mam ubite kolana i biodra. Czy te spodnia będą absorbowały upadki?
Reply
#2
chyba bo to właśnie są?
a ochraniacze?
Reply
#3
Moze i są do tego, lecz nie jestem pewny czy dobrze absorbują Dodgy
Reply
#4
W sklepach znajdziesz spodnie bramkarskie, które zawierają poduszki amortyzujące, a więc odpowiadając na Twoje pytanie, tak, ból będzie mniejszy.
Reply
#5
Warto kupić, ja jednak bardziej polecam kupić dresy, chronią łydki dodatkowo. Zależy co wolisz, ja wolę grać w dresach. Oprócz tego w dresach nie będą ci się kolana zdzierać, znaczy będą ale mniej. Big Grin
Reply
#6
Dzięki. Patrzyłem na Allegro, ceny są różne od 50 do 100 zł. Mój budżet jest niestety skromny Tongue czy spodnie za 50 zł będą spełniały swoje zadanie?
Reply
#7
Firma. Często zdarza się tak, że droższe, nie oznacza lepsze. Kupując za 50 złotych z jakiejś lipnej firmy mogą nie spełniać swojego zadania, natomiast, jeżeli kupisz z dobrej, to tak.
Reply
#8
Big Grin 
Z jakiej firmy mi polecasz? Dodgy
Reply
#9
Wiesz, szczerze ciężko mi powiedzieć, bo nie miałem styczności z zakupem owych spodenek.

Może w tym temacie będą w stanie Ci pomóc, bo niestety, sam nie jestem.
Reply
#10
Rainbow 
Może ja się wtrącę bo również stoję na bramce. Popatrz z jakiego materiału są wykonane. Ważne jest aby się szybko nie przecierały, krótkie są lepsze na halę, długie są dobre na halę i na boisko. Ceny wachają się od 20zł do 100zł Smile

Z firm to R-Gol albo Zina.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)