Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spodnie bramkarskie
Witam, czy watro kupić sobie spodnie bramkarskie? Stoję na bramce od 4 lat, po każdym treningu mam ubite kolana i biodra. Czy te spodnia będą absorbowały upadki?
Reply
chyba bo to właśnie są?
a ochraniacze?
Reply
Moze i są do tego, lecz nie jestem pewny czy dobrze absorbują Dodgy
Reply
W sklepach znajdziesz spodnie bramkarskie, które zawierają poduszki amortyzujące, a więc odpowiadając na Twoje pytanie, tak, ból będzie mniejszy.
Reply
Warto kupić, ja jednak bardziej polecam kupić dresy, chronią łydki dodatkowo. Zależy co wolisz, ja wolę grać w dresach. Oprócz tego w dresach nie będą ci się kolana zdzierać, znaczy będą ale mniej. Big Grin
Reply
Dzięki. Patrzyłem na Allegro, ceny są różne od 50 do 100 zł. Mój budżet jest niestety skromny Tongue czy spodnie za 50 zł będą spełniały swoje zadanie?
Reply
Firma. Często zdarza się tak, że droższe, nie oznacza lepsze. Kupując za 50 złotych z jakiejś lipnej firmy mogą nie spełniać swojego zadania, natomiast, jeżeli kupisz z dobrej, to tak.
Reply
Big Grin 
Z jakiej firmy mi polecasz? Dodgy
Reply
Wiesz, szczerze ciężko mi powiedzieć, bo nie miałem styczności z zakupem owych spodenek.

Może w tym temacie będą w stanie Ci pomóc, bo niestety, sam nie jestem.
Reply
Rainbow 
Może ja się wtrącę bo również stoję na bramce. Popatrz z jakiego materiału są wykonane. Ważne jest aby się szybko nie przecierały, krótkie są lepsze na halę, długie są dobre na halę i na boisko. Ceny wachają się od 20zł do 100zł Smile

Z firm to R-Gol albo Zina.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)