Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowery
(2012-08-23, 19:25:26)Zaysar Wrote: Jeśli tak to tylko pozazdrościć i polecić mu coś uzupełniającego podczas zimy, żeby w sezonie ładnie wszedł w obroty Wink Idź na pływalnie chłopie, sporty halowe.


Po tych opisach podejrzewam, że masz czworogłowy jak kamień Big Grin


Też mam Hexagona v2 i mam dokładnie ten sam problem ze "skaczącym" łańcuchem. Próbowałem namierzyć przyczynę i chyba wiem od czego - zbyt długo czekałem ze zmianą łańcucha i się wykrzywiły zęby na większych przerzutkach (5 i 6 najbardziej). Wymiana wolnobiegu i łańcucha powinna naprawić problem. Tymczasowo problem można rozwiązać maksymalnie napinając przerzutkę, wtedy będzie o wiele mniej skakać (przynajmniej ja tak zrobiłem). Jak się czegoś dowiesz to mi napisz Wink
Reply
Information 
Chciałbym odnowić mojego złomka. Oprócz zamiany części, znacie może jakieś dodatki wspomagające jazdę? Tongue
Reply
Thumbs Down 
Silnik spalinowy/elektryczny.
Reply
Skończyłem z kolarstwem na pewien okres czasu, miałem kubusia aim'a, którego sprzedałem. Ponownie wróciłem sobie do rowerków być może nie z wielkim rozmachem, bowiem jestem właścicielem Kross Black Edition 2. Smile Sporo już przeszedł, począwszy od Down Hillu po kąpiel w jeziorze licząc, wystarczy tylko czasami na niego zerknąć, na razie nie planuję żadnych zmian w podzespołach. (: Moje dzienne wycieczki nie przekraczają 50 km. Hmm, po pewnym czasie zastanawiałem się czy nie byłoby warto dozbierać na levela a3-4 a może kubusia Analoga ? : >
Reply
allegro.pl/scott-rockwod-altus-acera-techniczny-ideal-serwis-i2585075536.html
Opłaca się kupić? Będzie do amatorskiej jazdy: trochę po szosie i trochę po ścieżkach polnych.
Reply
Pff.. Bez amorów tylnych , nawet się do tego nie bierz , za 700 zł kupisz porządny nowy rower...
Reply
A po co mu "tylne amory"? Takie to w samochodach, w rowerze występuje zazwyczaj jeden amortyzator. Zresztą, napisał jak chce rower użytkować, moim zdaniem ten podany z allegro w zupełności do tego wystarczy. Podwójnie amortyzowany opłaca się brać na nieco ostrzejszy teren, na szosie jego waga będzie tylko przeszkadzać.

Co do ceny, za 700 zł kupisz nowy rower, zgodzę się. Porządny? Tu bym się spierał. Nowy, amortyzowany i porządny? Chyba tylko kradziony dostaniesz za taką cenę.
Reply
Porządne rowery z "amorami tylnymi" zaczynają się od 3500 zł.
Za 7 stów to można kupić fulla bratu na Komunie Big Grin
Reply
Rower do jazdy do miasta i z powrotem, ostatecznie jakieś wycieczki (nawierzchnia typu asfalt, chodnik itp.) kilkugodzinne. Do 1500zł.
Reply
Thumbs Up 
Ja kocham mojego Hexagona V3 przejechało sie nim wieeele kilometrów Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)