Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowery
Nie głupi ten rower. Trzy lata temu kupiłem rower krossa, set bardzo podobny.Długo sie sprawdzał. Nie głupi rower jak na 950zł.
Reply
Już miałem wyskoczyć z tym że kolejny pseudo full, ale jednak się myliłem, poczciwy HT. Smile Co prawda osprzęt nie najlepszy, ale zarazem nie najgorszy (SIS?! Big Grin). A jak boli tyłek, to siodełko zmienić, albo spodnie odpowiednie też. Big Grin
Reply
True. Dobra deseczka + dobra wkładka= mozna jezdzić cale dnie;d
Reply
Niedawno zakupiłem za ciężko zarobione pieniądze przez Wakacje oto ten rowerek. Unibike Expert moglibyście wyraźić jakieś profesjonalne opinie?
Reply
Znajdzie mi ktoś dobry poradnik jak wykręcić kasetę z tylnego koła (albo samemu to opisać)? Wiem tylko, że trzeba mieć specjalny klucz. Za długo zwlekałem z wymianą łańcucha i mi się odkształciły zęby, przez co połowa biegów nie działa jak trzeba (łańcuch skacze po zębatkach*). Na nowy sezon muszę mieć już sprawny rowerek, trochę się wykosztuję, bo dużo części do wymiany mam (opony, kaseta, łańcuch, licznik, do tego ww. klucz muszę zakupić).

*Nie chodzi o to, że skacze z jednej zębatki na drugą, tylko że jak się pedałuje to on jakby podskakuje na tej jednej, przez co nie da się jeździć. Nie trafia między zęby po prostu.

EDIT: Pomyłka, chodzi mi o wolnobieg, nie mylić z kasetą! Teraz się dowiedziałem że to dwie różne rzeczy.
Reply
1. Kasety sie nie wykręca. Wykręca sie wolnobieg.
2. "na nowy sezon musze mieć już" człowieku, jeszcze dużo czasu : D
3. Klucz do wolnobiegu/kasety wkładasz w wolnobieg/kasete (przy osi koła). Zębatki łapiesz batem(ewentualnie ręką Cool) i odkręcasz.
Reply
Na nowy sezon, bo w tym jeszcze zajeżdżę to co mam (z powodu "brak funduszy do odwołania"). O ile się nie rozdupcy wcześniej, bo jest w stanie... Krytycznym. Ale da się jeździć Cool (jeszcze)
Reply
Zmien póki mozna. Jak długo bedziesz jezdził na zużytych częściach reszta zacznie padać po kolei: / Łańcuch -> wolnobieg -> korba Angry Im szybciej tym lepiej. Swoją drogą komplet wolnobieg,łancuch niższej klasy to koszt ~50zł.
Reply
Znacie jakąś stronę gdzie można kupić dobre szosówki?
Reply
allegro.pl
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)