Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowery
Video 
Panowie, znajdę jakieś dobre hample tarczówki (najlepiej hydrauliczne) do 100 PLN? (Błagam, nie z allegro, w życiu tam nic nie kupię Dodgy) Mogą być same tarczówki, już niekoniecznie hydrauliczne, ale czy w tej cenie jakieś dobre znajdę? Bo te V-Brejki to mnie denerwują, trochę wody i już piszczą i gorzej się hamuje.

Edit: Widzę właśnie, że nie za bardzo. Tarczówki zaczynają się od 150 w górę? Trochę to dziwne, żeby za same hamulce musiał dać 1/6 wartości roweru Tongue
Reply
Chyba nie da rady Tongue
Dobre tarcze około 80 zł ( jedne z tańszych ) za sztukę kosztują ^.^
Ja mam V-braki i jest git Tongue
Reply
Polecicie jakiś mtb w cenie do 1000zł, ale żeby był dobry może być w tej cenie używka, byle sprawna. Chciałem kupić BULLS LTD PRO DISC epicki rower, ale na allegro 2 dni do końca licytacji a jest 900zł więc do końca prawie na 100% przekroczy ten tysiąc
allegro.pl/hercules-hydraulika-tarcze-sram7-blokada-skoku-i2334193488.html
O co tu chodzi z blokadą skoku?
Reply
Kup dobre klocki i będzie lepiej. Tarczówki są drogie, dodatkowo musisz doliczyć zmianę piast pod tarcze, co również tanie nie jest.

Demonic Jester:
Blokada skoku, czyli przełącznik na amortyzatorze, który powoduje tak jakby jego wyłączenie. Po prostu przestanie się uginać i będzie sztywny.
Reply
Hmmm. Wiecie co wczoraj widziałem w sklepie rowerowym?
Wchodzę, paczem, a tu Hexagon v3 czy tam x3 Big Grin
Idę, paczem, a tu 1200zł kosztuję.
Pytam ekspedientki:
Dlaczego ten rower taki drogi?
A ona mi na to, że to jest jeden z najlepszych rowerów w tym przedziale cenowym.
A Hexagony po 900 zł chodzą Tongue
Reply
Niestety ale niektóre sklepy rowerowe są jak by to powiedzieć, dla kasy? Nie, inaczej, ale nie wiem jak.
Sprzedają bo muszą, nie znają się na rzeczy, oddasz rower do naprawy z padniętą piastą, to oczywiście zaoferują nowe koło, bo jak to coś naprawić.

Widzę że Quack tutaj siedzi ciągle, chawała mu za to bo troszkę z Szajnem zaspaliśmy. Rower do 1000? Proszę, nówka Hexagon X2 (O.o?! Kross zmienił nazwy Hexagonów z V na X, dziwne), a może lepiej dołożyć i kupić X3, albo np. Level'a jakiegoś. Ewentualnie jeśli masz jeszcze ciut wolnej gotówki (czytaj 9tys), możesz wskoczyć na Commencal Meta AM 3, albo oczywiście za mniejszą kwotę an Ramonesa, który jest bardzo dobrym rowerem również. Temat rowerów jest szeroki jak świat. W Polsce jednak nie znajdziesz wszystkich rowerów, może gdzieś tam jest jakiś rower, za 1000zł, bardzo dobrry. Ale nie w Polsce. MOżesz też poskładać samodzielnie, na częściach z Allegro, lub zrobić przekładkę ze starego roweru. Zawsze coś zaoszczędzisz. A może też warto zadbać o stary rower, o ile nie jest to jakiś zgrzyt. Za mniejsze pieniądze odnowisz rower. NIe wiem po co to pisze, bo i tak jest to bez sensu, ale 23 jest, nic dziwnego. Big Grin

Chcesz porady? NIe wiesz co kupić albo zmienić ? Pisz na GG Big Grin 11790143, pomogę, o ile właśnie nie bd szukał np. Bombera 66 na allegro, albo kierownicy do nowego rowerka.

Pozdr.Wink

AtOfkorse: NIestety, w cenie 100zł nie znajdziesz działających, sprawnych, byle jakich hydraulików. Tarczówki działające, hamujące do 100zł? Cięzko by było, jednak możesz ciut dołożyć i zakupić Avid BB. Tutaj proszę Cię bardzo link do tematu na fr.org http://www.forumrowerowe.org/topic/61744-hamulce-mechaniczne-jakie-do-150-zl/


Atedit2:
Tłentynajner (wielka kicha) to zUo!

Atedit3:
Quack, to w końcu Unibajka Flaka zostawiasz czy Cube LTD? Big Grin

Atedit4: Commencal Meta AM3 w drodze! Ha Cool LOOOL 23...
Reply
Posiadam Krossa Hexagon v2. Jeżdżę sobie zawsze jak jest ładna pogoda. ^^
Reply
Ile mniej więcej kosztował by komplet hamulców hydraulicznych średniej klasy ???
Reply
Ja tam mam składak i mi z tym dobrze, mieszkam na wsi, codziennie jadę tą machiną do szkoły,kolegów,na treningi, nic więcej nie potrzebuje Big Grin.
Reply
Używane oczywiśćie taniej, np. takie Avid Juicy 3, albo może Shimano Deore. Nówki Juicy : allegro.pl/komplet-hamulcy-avid-juicy-3-tyl-przod-tarcze-i2338690184.html . Ciężko trafić dobre hydrauliki, w dobrej cenie, nie cieknące (pozdro Quack Big Grin) albo nie uszkodzone. Możesz poszukać na forach rowerowych, tam ludzie często sprzedają używane, w dobrym stanie, za dobrą cene.

Atedyta: Mały fail, miałem na myśli że ciążko jest wyrwać używki w dobrym stanie za małe pieniądze.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)