Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowery - Temat Ogólny
Tongue 
To podaj jakiś dobry rower w tej cenie? Kross jest bardzo dobrą firmą, i stosunek jakości do ceny, jest też niczego sobie. Może polecisz koledze rower firmy Scott, gdzie się płaci za naklejkę na ramie? Deore może nie jest najlepszą grupą osprzętu, ale jest dobrą, i starczy.

Yashar:
Wg. mnie warto kupić tego Krossa jeśli Ci oddadzą pieniądze w Decathlonie.
Reply
To była moja subiektywna opinia. To nie jest zły rower, ale Kross coraz bardziej ceni sobie naklejki na ramach i wpycha do swoich rowerów słabsze części. Kross X9 z 2012 na stronie Kross.pl jest w tej samej cenie co X9 z 2013 roku. Tyle że model tegoroczny jest na słabszym sprzęcie co rzuca się mocno w oczy.

Jeśli kolega dostanie X9 taniej niż cena ze strony producenta, to niech bierze.

Ja mając taką kwotę szukałbym starszych modeli Krossa gdzieś po sklepach albo w internecie.
Może nawet udałoby się już coś poskładać samemu na sensowniejszym sprzęcie ale to wymaga czasu i wiedzy. Najszybciej zajrzałbym na Allegro i szukał okazji:

http://allegro.pl/kross-level-a4-2013-gwarancja-2-lata-tanio-polecam-i3385331441.html
http://allegro.pl/super-rower-mtb-cayon-dr-deore-2013-hydralika-hit-i3314906736.html
http://allegro.pl/rower-merida-big-nine-19-29-i3367801119.html
Reply
A co z Level'em A2, rower tanszy o dwie stówki a do tego sporo lżejszy, dwie setki można zainwestować w zmiane chociażby opon+dętek (>waga). Co z tego, że ma Vki? Lepsze Vki od lipnych tarcz. Panowie nie szukamy bajka za 10tys trzeba iść na pewne kompromisy, imo w tym wypadku fajnie popatrzeć na wage i iść w te strone.

Pozatym hejters gona hejt kross rlz; http://i.imgur.com/ydAgG4g.jpg <3
Reply
Kross coraz bardziej ceni sobie naklejki? Dobra bajka nie jest zła, nie ma co. Jeśli by cenili coraz bardziej naklejki, to nie można było by raczej spotkać Krossa Level'a z Elixirami...

Hordving Shine:
Dobra V'ka nie jest zła.
Reply
Video 
Nie szukamy bajka za 10 tys, więc po co tu zaglądać na wagę, skoro i tak przy tym budżecie będzie wysoko. Zrobi mu różnicę 0,5 kg? Nie sądzę. Poniżej 13 kg i tak nie zejdzie bez inwestowania. Pewnie nie jeździ nawet maratonów, więc przy normalnym użytkowaniu zbijanie wagi to tylko strata pieniędzy.

Atdown
Wymienić. Byle nie na kolejnego Zooma. To po prostu tandetny sprzęt i nie będzie chodził dobrze.
Reply
Mam problem ponieważ mam moje przednie amortyzatory firmy Zoom Bravo nie chcą dobrze chodzić tylko są bardzo twarde co z tym zrobić, byłem z tym u mechanika i nic.Pomocy!
Reply
Człowieku miałem rower z tymi amrotyzatorami. To nie są amorki tylko coś w rodzaju atrapy - wgl nie pracują.

Nic z tym nie zrobisz - nadają się na śmietnik. Lepiej kupić nowe i wcześniej je sprawdzić Smile
Reply
To nie działa z zasady, amortyzator sztywny. A rozkręcić sie nie da:/ Także nie polecamy szaleć.. http://ep1.pinkbike.org/p4pb9804711/p4pb9804711.jpg
Reply
Jak się nie da jak się da. :<
Reply
Kupiłem ostatnio rower górski marki Kross. Model zwie się Hexagon x3. Jak na razie bardzo fajnie. Po lasach śmiga się genialnie Big Grin Po twardej nawierzchni nieco gorzej, gdyż utrudnieniem są całkiem grube opony. Jedynym mankamentem było za lekko dokręcone siodełko, ale to raczej wina sprzedawcy Wink
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)